п'ятниця, 29 березня 2024 г.

Програма “Велике будівництво” стане потужним імпульсом для розвитку економіки Київщини та України в цілому, - Олександр Скляров, кандидат у депутати Київської облради

Програма “Велике будівництво” стане потужним імпульсом для розвитку економіки Київщини та України в цілому, - Олександр Скляров, кандидат у депутати Київської облради

Країна оживає. Ремонтуються дороги, садочки, школи й лікарні, які не ремонтувалися десятиліттями. Політична партія “Слуга Народу” активно підтримує програму Президента.

Україна ще не бачила таких масштабних реконструкцій. Під час “Великого будівництва” не тільки ремонтують або перестилають дорожнє покриття. Часто змінюють водопровід, каналізацію та зливні мережі, облаштовують світлофори й тротуари.

До кінця 2020 року планують побудувати сотні шкіл, садочків, лікарень і тисячі кілометрів доріг. Загалом у 2020 році в державний бюджет заклали 1 млрд грн на побудову центрів екстреної допомоги по всій країні. Планується реконструювати та капітально відремонтувати 210 приймальних відділень.

“Ми йдемо на місцеві вибори, щоб надати українській молоді перспективу, знайти цікаву й гідну роботу там, де ти живеш, у своїй громаді. Щоб реалізувати, за завданням президента Володимира Зеленського, стратегію розвитку регіонів, а також завершити проєкт “Велике будівництво”, — сказав Голова партії “Слуга Народу” Олександр Корнієнко.

ДОРОГИ ЯК В ЄВРОПІ

Першочергова задача національного проєкту “Велике будівництво” — привести дороги України до нормативного стану й наблизити до стандартів ЄС.

Українські дороги — одні із найгірших у світі. Близько 90-95% усіх шляхів перебувають у незадовільному стані, а половина потребує повного оновлення. З “місячних кратерів” українських доріг не кепкував хіба що ледачий. Програма “Велике будівництво”, долаючи бюрократію і безвідповідальність у високих кабінетах, змінює сам технологічний процес ремонту й кладе край “місячним” технологіям асфальтування по снігу або “ремонту” дороги граблями.

“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: УКРАЇНЦІ ПІДТРИМУЮТЬ, ОПОЗИЦІЯ — НІ

Програма “Велике будівництво” розрахована не на один рік й охоплює різні типи об’єктів, тож фінансування відбувається поетапно та з кількох джерел — з державного й місцевих бюджетів, і залежить як від злагодженої роботи парламенту, так і уряду.

У вересні до Верховної Ради було внесено законопроєкт №3991 від “Слуги Народу”, яким пропонується зняти обмеження на граничну величину місцевого боргу, якщо витрати не перевищуватимуть у наступних бюджетних періодах 30% обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування, зокрема, ремонту доріг і мостів.

Під час голосування “за основу” проєкту депутати чотирьох фракцій відмовилися підтримати це рішення. Виступили проти виділення коштів фракції “Європейська солідарність”, “Голос”, Батьківщина” та “Опозиційна платформа — “За життя”, чим довели, що відверто саботують роботу. Але фракція “Слуга Народу” вкотре підтвердила єдність монобільшості й законопроект №3991 ухвалили.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське дослідження громадської думки. З’ясувалося, що майже 90% респондентів підтримують розвиток інфраструктури державним коштом. Загалом схвалюють програму “Велике будівництво” 9 з 10 українців.

Програма “Велике будівництво” на Київщині стартувала 7 місяців тому. Її вже виконано на 79%! Програма охоплює 20 соціальних об’єктів. Це 7 дитсадків, 8 шкіл та 5 стадіонів. В експлуатацію введено 6 об’єктів, ще 3 — перебувають на завершальній стадії. Впевнений, що програма “Велике будівництво”, ініційована Президентом, буде реалізована в повній мірі і стане потужним імпульсом для розвитку економіки Київщини та України в цілому”, — говорить Олександр Скляров, кандидат у депутати Київської обласної ради від “Слуги Народу”.

Велике будівництво в соціальних мережах

За “Великим будівництвом” можна стежити в реальному часі:

Facebook

Telegram

Instagram

YouTube

Олександр Скляров, кандидат у депутати Київської обласної ради від партії “Слуга Народу”

На Київщині заплановано ремонт на 7 автошляхах, виконано майже на 100%

Програма “Велике будівництво” на Київщині охоплює 20 соціальних обєктів

КиевVласть

Теги: киевсовет, мнение, позиция, велике будівництво, кандидаты, политическая агитация, александр скляров, выборы-2020

четвер, 28 березня 2024 г.
20:44
У Гостомелі працюватиме перевізний цифровий флюорограф
20:22
Протягом доби зафіксовано 48 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
20:02
У Києві розпочали відключати опалення в житловому секторі
19:42
Поліцейські затримали киянина, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.