п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Намітились кандидати в прокурори чотирьох районів Києва (документ)

Намітились кандидати в прокурори чотирьох районів Києва (документ)

Наприкінці минулого року в прокуратурі міста Києва з’явилися вакантні місця на посади прокурорів шести місцевих прокуратур столиці. Отримати нових співробітників вже готові прокуратури Голосіївського, Дарницького Подільського та Солом'янського районів. Зголосилися пройти кандидатський відбір кваліфіковані та молодші юристи, інспектори, помічники суддів та правові спеціалісти з різним досвідом роботи. 
 
Як стало відомо KV, станом на 1 жовтня 2019 року на сайті Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів був опублікований перелік тимчасових вакантних посад у місцевих прокуратурах міста Києва. 
В документі зазначається, що на обліку в Прокуратурі міста Києва є 10 вільних вакансій на посади прокурорів у місцевих прокуратурах №№ 1, 2, 3, 5, 7 та 9 на час відпустки основного працівника.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Голосіївський район

На місце прокурорів Київської місцевої прокуратури № 1 претендує два кандидата: Наталія Василівна Мороз та Артем Махмутович Кадиров.

Із поданої 7 жовтня 2019 року декларації Наталії Мороз стало відомо, що вона мешкає в Хотові Києво-Святошинський району. До подання кандидатури, працювала помічником судді Святошинського районного суду міста Києва. 

У відкритих джерелах зазначається, що вона має вищу юридичну освіту, яку отримала в Київському національному університеті Внутрішніх Справ України та Одеській юридичній академії (магістр права). 

З 2007 року упродовж п’яти місяців працювала юрисконсультом рекламного агентства ТОВ "Профі-Консалтинг" в Києві; більше півтора року (2008-2009 рр.) юрисконсультом виконавчого сектора в АКБ ''Правекс-банк". З вересня 2009 по червень 2012 року – секретарем судового засідання в районному суді міста Києва.

Мороз указала, що їй належить житловий будинок на 110,5 кв.м та земельна ділянка на 0,102 га в Хотові. Із цінного рухомого майна має автівку Toyota Auris 2008 року випуску, яку придбала у 2015 році. На основному місці роботи в Теруправлінні Державної судової адміністрації України в м. Києві за 2018 рік вона заробила більше 284 тис. гривень. Також на її рахунку є зобов'язання за договором страхування у розмірі 1 тис. гривень.

Киянин Артем Кадиров свою декларацію кандидата спрямував до розгляду днем раніше – 6 жовтня 2019 року. У ній він задекларував об'єкти нерухомості, що належать його батьку (дві столичні квартири, гараж) та матері (автівка Renault Kangoo 2011 року випуску). 

У звітному періоді він вказав заробітну плату, отриману за двома основними місцями роботи в 2018 році. А саме:  на Київському дослідному ремонтно-механічному заводі*  (надання в оренду й експлуатацію нерухомого майна, виробництво готових металевих виробів) - більше 50 тис. гривень та в ТОВ "ДБП Ріал Естейт"**  (будівництво житлових і нежитлових будівель) – більше 168 тис. гривень. На банківському рахунку в нього записано більше 145 тис. гривень. Також він задекларував і доходи батьків. 

За даними Єдиного державного реєстру декларацій, він подавав свою кандидатуру в Державне бюро розслідувань та на посаду прокурора місцевої прокуратури. 

В липні 2015 року на сайті Work.ua Кадиров опубліковав своє резюме для пошуку роботи юристом. Там зазначено, що він народився 23 березня 1992 року в Києві, закінчив Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка за спеціалізацією “Кримінальне право”, кваліфікований юрист. Із досвіду роботи має лише практику в Прокуратурі Деснянського району міста Києва. 

Дарницький район

Посісти крісло прокурора Київської місцевої прокуратури № 2 планує поки що один кандидат. Це – Владислав Володимирович Євтушенко. Із Єдиного державного реєстру декларацій випливає, що Євтушенко неодноразово подавав свою кандидатиру на посади слідчого, прокурора, детектива та головного експерта відділу супроводження справ у судах, головного спеціаліста відділу з питань звільнення суддів управління з питань суддівської кар'єри секретаріату Вищої ради правосуддя. 

Євтушенко зареєстрований у місті Покрові Дніпропетровської області, але наразі проживає в Києві. Так, у 2018 році він отримав дві зарплати загальним обсягом більше 56 тис. гривень як молодший юрист в спеціалізованій юридичній компанії  з обслуговування іноземних інвестицій  ТОВ “Інвестмент Сервіс Юкрейн"*** (консультування з питань комерційної діяльності й керування в Києві та Дніпрі, діяльність у сфері права). А також більше 33 тис. гривень – на підприємстві “Таврія” **** (вирощування зернових культур), власником якого він є. Також він надає юридичні консультації, публікуючись в аналітичних виданнях, “Лига Закон, “Юрист&Закон” та ін.

Із активів у Євтушенка – 20 тис. в криптовалюті, а у власності – з три десятка земельних участків в селі Новософіївка Нікопольського району, площа яких у більшості сягає до 2 га. Також він винаймає квартиру в Києві площею 38,75 кв.м та користується квартирою на 29,95 кв.м в місті Покров Дніпропетровської області.

Подільський район

На пост прокурора Київської місцевої прокуратури № 7 міста Києва претендує знову один кандидат – Лоліта Енріківна Рамазанова. 

Згідно декларації Лоліти Рамазанової, поданої 5 жовтня 2019 року, їй належить частина квартири в смт Софіївці Дніпропетровської області площею 41,7 кв. м. Також в її безоплатному користуванні є квартира в Кривому Розі на 45,82 кв.м. 

За рік вона заробила більше 103 тис. гривень, працюючи головним спеціалістом з правових питань відділу з питань фінансового та правового забезпечення діяльності Криворізької районної ради Дніпропетровської області. Цю посаду вона обіймала упродовж 2017-2019-х років. До цього майбутня прокурорка була головним спеціалістом з питань правового забезпечення в Софіївській райдержадміністрації.
Солом'янський район

Також, починаючи з 2016 року, Рамазанова пропонувала свою кандидатуру на зайняття вакантних місць  старшого секретаря Дзержинського районного суду й прокурора місцевої прокуратури Дніпропетровської області. 

Судячи з інформації на її сторінці у Facebook, наразі Рамазанова проживає в Києві, а з 8 жовтня 2019 року розпочала працювати у Прокуратурі міста Києва. 

Претендентом на крісло прокурора Київської місцевої прокуратури № 9 став Ігор Ігорович Голіней. В його декларації від 8 жовтня 2019 року зазначено, що він одружений і виховує доньку, зареєстрований в Чернівцях, але фактично проживає в Києві. Таким чином, йому надані у безоплатне користування київська квартира на 60,6 кв.м, а в Чернівцях площею 82,4 кв.м, яка належить Ірині Михайлівні Голіней. 

Кандидат у прокурори вивчав право в Київському національному університеті ім.Т. Шевченка та Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича. Їздить він на Mercedes-Benz S550 2009 року випуску. Його річні статки складають трохи більше 200 тис. гривень, які він заробив в Офісі великих платників податків ДФС, працюючи з 2016 року головним державним інспектором відділу супроводження судових спорів з планових перевірок юридичного управління. 

Готівкою кандидат тримає 95 тис. гривень та більше 10,5 тис. доларів. Дохід дружини склав більше 44 тис. гривень зарплати, матеріальна допомога на дитину та готівка у розмірі 4100 євро. 

Свою кандидатуру на посаду прокурора місцевої прокуратури він подає вже два роки поспіль.

Варто відмітити, що всі вищезазначені кандидати включені до резерву на заміщення вакантних посад прокурорів та успішно склали кваліфікаційний іспит, пройшовши спеціальну перевірку.

Раніше KV повідомляла, що Верховна Рада прийняла в другому читанні президентський законопроект № 1032 про реформу органів прокуратури. Закон вводить нову структуру органів прокуратури: замість ГПУ триває формування Офісу генпрокурора, що включає переатестацію прокурорів. 

Як розповів KV юрист, антикорупційний експерт громадської організації StateWatch і член атестаційної комісії в Генпрокуратурі Олександр Лємєнов, прокурори місцевих прокуратур проходитимуть атестацію в останню чергу і про її початок буде відомо вже ближче до літа.

“Зараз проводиться набір працівників до Офісу генерального прокурора і згодом, я думаю, з березня, буде вже відбуватися паралельно переатестація працівників регіональних прокуратур міста Києва та області.

Нагадаємо, Білоцерківська, Бориспільська, Кагарлицька місцеві прокуратури та їхні відділення очікують на призначення нових прокурорів. Серед кандидатів – слідчі, адвокати, підприємці та держслужбовці різних рангів, які успішно пройшли відповідну перевірку. Під кінець 2019 року визначили ім’я лише одного керівника -  Кагарлицької місцевої прокуратури. Ним став адвокат зі Львова.   

Читайте: Святе місце: хто претендує на посади прокурорів Борисполя, Кагарлика та Білої Церкви (документ)

* ПАТ "Київський дослідний ремонтно-механічний завод" (код ЄДРПОУ: 05528421). 

** ТОВ "ДБП Ріал Естейт" (код ЄДРПОУ: 32766311). 

*** ТОВ “Інвестмент Сервіс Юкрейн" (код ЄДРПОУ: 36019456). 

**** ТОВ “Таврія”  (код ЄДРПОУ: 32616850). 

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Инна Михно

Теги: новини київщини, новини київської області, кандидат, дарницький район, голосіївський район, розпорядження, влада київщина, подільський район, генеральна прокуратура україни, прокуратура міста київ

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.