четвер, 25 квітня 2024 г.

Коронавірус на Київщині: Васильків та Бориспільщина у червоній зоні, майже всі школи на канікулах

Коронавірус на Київщині: Васильків та Бориспільщина у червоній зоні, майже всі школи на канікулах

За даними облздраву, показники захворюваності станом на 16 жовтня продовжують зростати. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) відправила до червоної зони місто Васильків та увесь Бориспільський район, а майже усі комунальні освітні заклади – на канікули. Ліжок, апаратів ШВЛ та персоналу вистачає, аби боротися із хворобою, зазначають в обласному ДОЗі, але хворих, що перебувають вдома та на стаціонарах, та пацієнтів із підозрою на ковід більшає. 

Про це KV стало відомо за результатами онлайн-брифінгу директорки департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Олени Єфіменко 16 жовтня 2020 року.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Як зазначила Єфімова, у Василькові та Бориспільському районі встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID – таке рішення ухвалили на засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС. З понеділка 19 жовтня на цій території забороняється відвідування закладів культури, кінотеатрів, розважальних закладів та установ соцзахисту. Ситуація буде переглянута на наступному засіданні комісії. За умови, якщо ситуація погіршиться, обмеження будуть посилені.

За рекомендацією Державної комісії з питань ТЕБ та НС, станом на сьогодні на осінні канікули пішли 606 комунальних закладів освіти – це 95,5%. Ще частина піде на канікули з 19 жовтня. Щодо декількох закладів комісії місцеві органи влади прийняли рішення не переносити канікули через низький рівень захворюваності серед учнів та вчителів. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В цілому за останній час перепрофільовано ще більше закладів ОЗ: їх на сьогодні 17. Кількість ліжок зросла до 1581. У закладах збільшено кількість точок доступу кисню: з 558 до 775. Є 164 апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ), працюють 67 медичних команд, завантаженість кожної – близко 38 пацієнтів. Завантаженість ліжок становить 54%, на кисневій підтримці – 598 пацієнтів, з них 13 – на ШВЛ. 

За останні два тижні посилюється тенденція до збільшення кількості госпіталізованих – з 33 до 41 особи на добу. Зросла кількість виїздів бригад екстреної медичної допомоги (ЕМД) – з 60 до 109 на добу. У центрах первинної медико-санітарної допомоги (ПСМД) створено 37 мобільних бригад, що здійснюють забір матеріалу на ПЛР-дослідження у пацієнтів з підозрою на COVID-19 на амбулаторному етапі. Бригади здійснили біля 13,5 тис. тестувань – в середньому 365 на добу. 

З початку епідемії в області зроблено 129 тис. ПЛР-тестів, лабораторно підтверджено 12 207 випадків. За останню добу зафіксовано 229 випадків захворювання на коронавірус – це антирекорд. 12 дітей, 213 дорослих. Померли 4 жінки віком від 69 до 85 у містах Бровари, Боярка, Біла Церква.

Всього за цей період зареєстровано 261 летальний випадок. Одужало майже 7 тисяч хворих, з них близько 600 – діти. Медичне спостереження встановлене за 28 тисячами осіб, на амбулаторному лікуванні – 10 тисяч. Стаціонари прийняли 1517 хворих.

“Кількість обладнання у лікарнях для пацієнтів із коронавірусом повністю відповідає реальній потребі, – зазначає Єфімова. – Обласна рада робить все необхідне для забезпечення лікарень та профілактики поширення хвороби. Тим не менш, ситуація ускладнюється у всій країні і Київщина не є винятком. Показники захворюваності стрімко зростають”, – додала вона і закликала до дотримання вимог карантину.

Читайте: Коронавірус на Київщині: після карантину повернулися до навчання 19 обласних шкіл

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, коронавирус, карантин, кода, COVID-19, власть киевщина, школы, отопительный сезон, василий володин, департамент здравоохранения

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.