субота, 20 квітня 2024 г.

Коронавірус на Київщині: область скуповує кисневі концентратори та збільшує кількість ліжок для хворих на ковід

Коронавірус на Київщині: область скуповує кисневі концентратори та збільшує кількість ліжок для хворих на ковід

Щодоби на Київщині реєструють вже майже тисячу нових хворих на ковід. У медзакладах завантаженість ліжок перетнула 50% рубіж, влада планує перепрофілювати ще вісім медзакладів, щоб одержати додаткових 1140 ліжок. У більшості районів регіону діти продовжують здобувати освіту в онлайн-режимі. Проводяться і перевірки громадських закладів щодо дотримання правил карантину вихідного дня.

Про це KV стало відомо за результатами онлайн-брифінгу директора департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Олени Єфіменко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Епідеміологічна ситуація

"Для надання стаціонарної допомоги хворим із коронавірусною інфекцією в області перепрофільовано 23 медзаклади на 2185 ліжок. Плануємо задіяти ще вісім закладів, що додасть ще 1140 ліжок додатково. До кисню на сьогодні підключено 1479 ліжок – це додаткові 114 точок за останню добу, що складає 67,7% загалом", – розповіла Олена Єфіменко.

За її словами, за останній місяць кількість нових кисневих ліжок було збільшено на 574 одиниці. Тож наразі в наявності є 555 вільних ліжок, які забезпечені централізованим киснем.

"Маю також повідомити, що ми уклали договори на поставку 420 медичних концентраторів, які станом на сьогодні вже розвозяться регіоном. Завантаженість ліжок на сьогодні складає 55,15%. На кисневій підтримці перебуває 913 пацієнтів (майже 62%), на апаратах ШВЛ менше, ніж 2% -  всього 28 пацієнтів", – додала вона.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Крім того, вона зауважила, що всього за минулу добу зафіксовано 961 новий випадок захворювання, одужало – 149 осіб та зафіксовано 10 нових летальних випадків. Усього від початку епідемії захворіло 33 263 особи та 645 осіб померло. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в місті Біла Церква та Білоцерківському районі, Бориспільському, Васильківському районах та місті Обухів.

"Для профілактики та запобігання поширення коронавірусу на Київщині продовжуються перевірки суб’єктів господарювання. Упродовж вихідних перевірено 85 закладів громадського харчування, 186 закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, шість розважальних центрів та 44 перевізника. За результатами було складено 50 адміністративних протоколів", – говорить директорка.

Навчальний процес

Продовжують працювати в умовах епідемії й освітні заклади. Навчання організовано з урахуванням епідеміологічної ситуації (очно, дистанційно, змішана форма).

Так, за словами Єфіменко дистанційно навчаються учні в усіх закладах Фастівського району та Березанської ОТГ. Окрім того, по п’ять закладів працює в Києво-Святошинському, Яготинському та Білоцерківському районах, по три – у Переяслав-Хмельницькому, по два – у Васильківському, Таращанському, Броварському районах, Дівічківській та Тетіївській ОТГ, по одному – у Баришівському, Бородянському, Кагарлицькому районах та Ржищівській ОТГ, місті Васильків. Та ще один заклад обласної комунальної власності Фастівський ліцей-інтернат. Ще в 83 закладах на дистанційному навчанні перебувають окремі класи.

Крім того, протягом останньої доби надійшли повідомлення про підтвердження захворювання на Covid-19 у 38 учнів та 47 вчителів. Усього на лікуванні перебуває наразі 333 учні та 599 вчителів.

Вона зауважила, що рішенням територіальної комісії ТЕБ та НС на карантин в області зачинено також 14 закладів дошкільної освіти. Заклади професійно-технічної та фахової передвищої освіти навчаються за змішаною системою. Станом на 15 листопада у 22 професійних закладах освіти триває дистанційний навчальний процес. З 11 закладів фахової передвищої освіти, три працюють дистанційно та п’ять за змішаною формою.

"Закликаємо всіх пильно слідкувати за своїм здоров’ям, користуватися масками, якомога більше часу проводити на свіжому повітрі та дотримуватися режиму. Пам‘ятайте про тих, хто перебуває в зоні ризику й не наражайте на небезпеку себе та близьких", — резюмувала Єфіменко.

Читайте: Хроники коронавируса в Украине: обновляется

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, коронавирус, карантин, кода, COVID-19, власть киевщина, школы, департамент здравоохранения, садики, елена ефименко, средства индивидуальной защиты

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.