вторник, 17 октября 2017 г.

Кіберспорт – нове, чи просто невідоме?!

16 июля 2017 г. 13:00

Кіберспорт – нове, чи просто невідоме?!

На питання "що таке кіберспорт?" найчастіше люди усміхаються і відповідають, що вперше чують. Кіберспорт (від слів "кібернетика" та "спорт") - це новий вид спорту, який включає поєдинки між командами чи самостійними гравцями в різних комп'ютерних іграх. Він почав зароджуватися після появи Інтернету, але  шаленої популярністі йому приніс реліз гри Counter-Strike, яка на цей час є найшанованішою серед геймерів світу.

Комп'ютерні ігри поділяються на дві категорії: командні та одиночні. На даний момент в світі існує більше командних ігор, це пов'язано з тим, що в них ти почуваєш себе частиною чогось великого, ти відчуваєш що не один і завжди є друзі, які підтримають тебе не тільки в екрані комп'ютера але ї в реальному житті. Але одиночні не відстають від командних і активно завойовують симпатії гравців.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Цей спорт давно вже перейшов межі "баталій в комп'ютерних клубах для десятка справжніх фанатів гри". Тепер кожен рік проводяться як невеличкі так і масштабні турніри, які поділяються на дві категорії: інтернет-турніри, і так звані лан-турніри (змагання відбуваються в конкретних місцях). Саме туди за перемогою приїздять найкращі гравці з усієї планети. Одним з наймасштабніших турнірів свого часу був World Cyber Games (WCG).

В місцях проведення турнірів збираються не лише учасники, але й величезна  кількість шанувальників кіберспорту та просто шукачі новизни , яких з року в рік стає дедалі більше. Мабуть тому безліч компаній, вбачаючи в кіберспорті великі перспективи, почали активно інвестувати та ставати спонсорами "топових" кіберспортсменів.

Цей спорт досі викликає багато питань та суперечок, адже хтось заперечує існування такого виду, хтось навпаки підтримує. Так, цей спорт не пов'язаний із забігами на великі дистанції або стрибками. В ньому не стільки важлива фізична підготовка, скільки інтелект, вміння імпровізувати, бути винахідливим. Скоординувати свої рухи, за хвилину придумати нову тактику – це все потребує зусиль, хоча і не фізичних. Тут мають значення лише твої здібності та твої особисті якості. Мабуть тому, цей спорт з геометричною прогресією набирає собі нових прихильників у всьому світі.

Як і кожний спорт, він має свої мінуси та проблеми. Більшість кібератлетів вважає що головною проблемою те, що величезна кількість годин за комп'ютером  впливає не тільки на здоров'я, але ще й на товщину гаманця. З кожним роком (якщо не з кожним місяцем) з'являються нові, вдосконаленні прилади комп'ютерного апгрейду, і коштують вони іноді кругленькі суми. Але побачивши на робочому столі ярлик до гри FIFA зникають всі сумніви, і ти поринаєш у дивовижний світ, потяг до якого не в змозі спинити  цінники в магазинах.

Багато батьків не схвалюють захоплення дітей кіберспортом, називаючи це шкідливою звичкою. Кожна людина має свої шкідливі звички, і навіть якщо кіберспорт є однією з них, то вона набагато краща ніж паління, приймання спиртного чи наркотиків. Хоча назвати кіберспорт шкідливою звичкою язик не повертається. Це захоплення яке розвиває людину майже так само як і шахи. Шахи ж не вважаються шкідливими?!

В Україні цей кіберспорт набирає стрімких обретів, проте масовим його назвати важко. Нема такої реклами та піару, як в інших країнах. В недалекому майбутньому є шанс, що кіберспорт стане вже олімпійським видом спорту.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

Фото: Dot Esports

Тетяна Рикова, ITA"Юн-прес" м. Київ

Теги: новости киева, юнпресс, олимпиада, киберспорт, геймеры

вторник, 17 октября 2017 г.
20:51
Завтра в пяти районах Киева пройдут сельхозярмарки (адреса)
20:34
В Днепровском районе украли сразу 11 чугунных решеток водостоков
20:19
Столичная полиция два часа искала “пропавший” автомобиль нардепа
20:03
В ТРЦ Gulliver открыли магазин немецкого бренда женской одежды
19:42
Верховная Рада закрыта, вокруг вырос палаточный городок (фото)
19:28
Село Чайки - единственная в Украине площадка с полностью готовой инженерной инфраструктурой, - управляющий собственник “Омокс” Кулагин
19:05
Кличко намерен в 2022 году соединить проспект Науки и Столичное шоссе за 935 млн гривен
18:46
В центре Киева под землю ушел кусок асфальта (фото)
18:27
До конца 2017 года на Русановскую набережную потратят очередные 8,7 млн гривен
18:05
В “Киевгазе” рассказали, как получить консультацию по начислениям и установке оборудования
17:47
Ремонт Пешеходного моста на Труханов остров обойдется в 9 млн грн, - КГГА (фото)
17:26
В Белой Церкви за рулем задержали нетрезвую судью без водительских прав (фото)
17:12
Под Верховной Радой произошли столкновения: есть пострадавшие (фото, видео)
16:45
В Киеве открыли экстремальную трассу длиной в полкилометра (фото, видео)
16:25
Жителей Киева предупредили об отключении воды (график)
16:05
В Киевсовете согласовали изменения в программу "Молодежь и спорт"
Календарь событий
Лучшие супергеройские сериалы осени 2017
16 октября 2017 г. 17:05
Лучшие супергеройские сериалы осени 2017

В начале сезона стартовало множество телепроектов, которые стоят внимания. KV предлагает подборку сериалов, где каждый сможет выбрать для себя, что посмотреть. Кроме многообещающих продолжений, также ожидаются абсолютно новые сериалы, которые выглядят интригующе.