п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Движение междугородних маршруток по Киеву никто не контролирует

Движение междугородних маршруток по Киеву никто не контролирует

Ежедневно около 15 тысяч пригородных маршруток незаконно курсируют по улицам столицы, хотя их легальные маршруты заканчиваются при въезде в Киев. Ни городская администрация, ни областная не контролируют их безопасность и качество обслуживания пассажиров. Кроме того, это приводит к усилению заторов, дополнительной нагрузке на городские автодороги и ухудшению экологии…

Около 70% маршруток, на которые жалуются киевляне, на самом деле не контролируются городскими властями.

Об этом заявила председатель Общественного совета при КГГА Марина Бурмака, ссылаясь на данные специалистов.

“Ежедневно около 15 тысяч пригородных маршруток незаконно курсируют по улицам столицы, хотя их легальные маршруты заканчиваются при въезде в Киев. Ни городская администрация, ни областная не контролируют их безопасность и качество обслуживания пассажиров. Кроме того, это приводит к усилению заторов, дополнительной нагрузке на городские автодороги и ухудшению экологии”, - сообщила Марина Бурмака на своем персональном сайте.

По ее словам, специалисты уже признали, что эти перевозки осуществляются практически неуправляемо, с нарушением паспортов маршрутов и ряда законодательных норм. Такая анархия в сфере перевозок привела к образованию стихийных автостанций на конечных остановках рядом со станциями метро “Харьковская”, “Бориспольская”, “Академгородок”, “Святошин”, “Лыбидская”, “Житомирская”, “Героев Днепра”, “Нивки”, “Лесная”, “Черниговская”, откуда отправляются автобусы – вместоавтостанций “Дачная”, “Южная”, “Дарница”, “Выдубичи”, как это предусмотрено в паспортах маршрутов.

Общественный совет при КГГА обратился к руководителю столичной администрации Владимиру Бондаренко с конкретными предложениями, как навести порядок в этом сегменте транспортных услуг. В частности, общественные активисты и специалисты-транспортники предлагают задействовать Укртрансинспекцию, чтобы та сделала ревизию документации на право перевозок на пригородных маршрутах, направляющихся в Киев.

“Нужен анализ предприятий и предпринимателей, осуществляющих перевозки пассажиров, их маршрутов, а также конечных остановок – задекларированных на бумаге и фактических”, - считает Марина Бурмака.

Киевская областная администрация, которая отвечает за междугородные перевозки, не должна проводить новые конкурсы перевозчиков до решения проблемных вопросов. В дальнейшем же следует согласовывать паспорта маршрутов с киевским управлением ГАИ и КГГА. А нелегальные автостанции возле метрополитена и железнодорожного вокзала следует закрыть волевым решением, считают в Общественном совете.

“Отдельный вопрос – качество перевозок, - добавляет Марина Бурмака. - Недавно киевские перевозчики, подняв цену на проезд в связи с подорожанием топлива, обязались поднять и обслуживания пассажиров на новый уровень. Речь идет о единой униформе для водителей, инструктаже по их этике в общении с пассажирами, эстетическом оформлении салонов и безопасности машин. Однако, в ситуации, когда с киевскими перевозчиками незаконно “конкурируют” междугородные, эффект от таких реформ в восприятии киевлян будет размыт. Поскольку, как оказывается, почти 70% всех маршруток, которые курсируют Киевом, на самом деле являются пригородными!”.

В Украине, которая окончательно определилась с курсом на евроинтеграцию, цивилизованный транспорт должен стать неотъемлемой частью обеспечения качества жизни граждан, - убеждена Марина Бурмака.

Теги: маршрутка, контроль, бурмака, законодательство, перевозчик, общественный совет при кгга, пригород

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.