воскресенье, 7 июня 2020 г.

Карантинне чтиво: книжки для саморозвитку

Карантинне чтиво: книжки для саморозвитку

Найкращий спосіб провести час вдома з користю – прочитати улюблену книгу чи відкрити для себе нового автора. Видання КиевVласть пропонує читачам добірку книжок, які дозволять відволіктись від турбот і зануритись у захопливий світ літературного слова. 

“7 звичок надзвичайно ефективних людей” (Seven Habits of Highly Effective Peoples)

Автор: Стівен Кові

Рік: 1989

Книга-бестселлер пропонує широкій аудиторії нову цілісну технологію для вирішення проблем, які трапляються у повсякденному житті, особистих відносинах, а також професійній діяльності. Вивчивши усі принципи, які лежать в основі запропонованої методики, людина зможе правильно, а найголовніше – ефективно впливати, реагувати і змінювати обставини. Цей процес відкриває велику кількість можливостей для розвитку власного “Я” і тренування важливих навичок спілкування.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Монах, який продав свій Феррарі” (The Monk who Sold his Ferrari)

Автор: Робін Шарма

Рік: 1996

Геніальна у багатьох сеансах книга розповідає незвичайну історію життя адвоката-мільйонера Джуліана Ментла, який пережив душевну кризу у своєму житті. Те, що змінило його багатьом здається казкою та фікцією. Проте герой віднайшов душевний спокій у давній культурі та практичних знаннях, які передавались з покоління у покоління. Занурення у цю культуру чекає також і на читачів. Завдяки книзі можна дізнатись техніки і методики радісного мислення, слідування своїм принципам та життєвому призначенню, розуміння сили свого розуму, безцінність часу, важливість відносин з близькими людьми і життя теперішнім.

“Вийди із зони комфорту” (Come Out of your Comfort Zone)

Автор: Браян Трейсі

Рік: 2013

Раніше книга виходила під назвою “З’їж цю жабу прямо зараз!” Книжка дуже чітко описує методи власної дисципліни, формування цілей, способів і мотивації, які допоможуть впевнено йти до своєї мети та успіху і не відволікатись на сторонні справи. Книга є також результатом тридцятирічного вивчення питань, які стосуються правильного розподілу часу. Це допоможе будь-кому сконцентруватися на власних цілях і впевнено йти уперед, навіть якщо доведеться покинути власну зону комфорту і зазирнути у невідоме. Книга чудово мотивує та урізноманітнює погляди на звичні речі.

“Важливі роки” (The Defining Decade)

Автор: Мег Джей

Рік: 2014

Девіз книги – “Вивчити і пізнати самого себе”. Таким чином авторка і доктор психології Мег Джей намагається надихнути молоде покоління міленіалів до пошуків свого місця у цьому непростому світі. Для цього вона пропонує зазирнути у найважливішу декаду життя кожної людини – період між 20 та 30 роками. Робота написана на основі реальних історій людей. Книга підсумовує цей матеріал і з легкої подачі, просто і доступно, пояснює як влаштована наша психіка. Авторка розкриває такі теми як кар’єра, кохання, здоров’я, а також важливість їх розвитку на період фізичного та ментального дорослішання.

“Будь кращою версією себе” (Edgy Conversations)

Автор: Ден Вальдшміт

Рік: 2020

Автор книги розповість, чому так важливо знати самого себе аби досягти успіху. Після дослідження тисячі історій відомих людей зі сфери науки, політики, економіки, спорту, автор робить кілька життєствердних висновків. Не дивлячись на життєві негаразди, людина може досягти успіху. Аби довести свою ідею, автор розповідає про кухаря, який переміг рак та отримав 3 зірки Мішлен, лікаря, який звільнився і відкрив власну фірму та інших. Книга буде корисною для тих, хто прагне досягти певних результатів у своєму житті, знайти натхнення і просто отримати задоволення від життя.

Фото: english-skype.net

КиевVласть

Наталія Грінченко

Теги: карантин, стиль, що читати, книжки, бестселери

воскресенье, 7 июня 2020 г.
08:00
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 7 червня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 7 июня 2020
суббота, 6 июня 2020 г.
18:52
Зеленский рассказал, как в “Слуге народа” будут определять кандидата в мэры Киева (видео)
18:05
Воскресные ярмарки 7 июня пройдут в трех районах Киева (адреса)
17:33
Кличко пересмотрел стоимость саженцев кустов и деревьев в Киеве
17:19
Національний рух “За трансплантацію” та Фонд сім'ї Андреєвих передали автоматичний коагулометр до Київського обласного онкодиспансеру
16:47
Кличко премировал за работу в карантинном мае руководителя аппарата КГГА Дмитрия Загуменного
16:01
Киевлян раздражает телефонный спам от “Центра коммунального сервиса”
15:08
Киевская городская электричка частично возобновит работу с 8 июня
14:04
Доходы семьи замглавы КГГА Петра Пантелеева выросли за год более чем на полтора миллиона гривен
13:02
В Киеве снова более чем на 80 человек увеличилось количество больных COVID-19
12:06
КГГА разрешила “ДТЭК Киевские электросети” до декабря раскапывать тротуары на пяти улицах на Отрадном (документ)
11:05
В Киеве неизвестные избили вагоновожатого трамвая №33К за просьбу надеть маски (видео)
10:00
За сутки в Украине подтверждено 550 новых случаев заболевания COVID-19
09:02
У воспитательницы в детском саду в Броварах диагностировали COVID-19
Календарь событий