п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Афіша Національної філармонії України на березень 2020

Афіша Національної філармонії України на березень 2020

Цього місяця Національна філармонія України запрошує поціновувачів інструментальної музики на концерти відомих виконавців. На гостей чекають класичні мелодії, музичні варіації та знайомі мотиви. Видання КиевVласть пропонує своїм читачам дізнатись, які музичні виступи варто відвідати.

1 березня, неділя 

Музика Шопена

1 березня відзначають день народження Фридерика Шопена, якому цьогоріч було би 210. Традиційно концерт до чергової річниці всесвітньо відомого польського класика проходить і в Національній філармонії України. Цього разу із концертом-присвятою виступить польський піаніст Каміль Пахолець. Цього вечора звучатимуть лише фортепіанні твори Фридерика Шопена, музику якого люблять і знають не лише кияни, а й весь світ.

Початок: 19:00

Квитки: від 70 грн

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

4 березня, середа 

Мелодії Вівальді

У філармонії звучатиме музика італійця Антоніо Вівальді у концерті з назвою “Відомий і невідомий Вівальді”. Його музика по всьому світу користується величезною популярністю, а цикл “Пори роки” став справжнім шлягером класичного мистецтва.

Цього вечора відкривайте для себе музику італійця Антоніо Вівальді завдяки аранжуванням Ігоря Саєнка та відомого квартету баяністів імені Миколи Різоля, а також – співачки Ольги Табуліної та клавесиністки Наталії Сікорської.

Початок: 19:00

Квитки: від 70 грн

5 березня, четвер

Концерт Вікторії Польової

Національна філармонія України презентує авторський концерт “Проповідь рибам” української композиторки, лауреатки премії імені Тараса Шевченка Вікторії Польової. У програмі концерту звучатимуть твори “Сірін-соната”, “Quasi una fantasia”, “Вітрувіанська людина”, “Іск’я”, “Музика для Темо”, “Посмішка Серафіма”, “Сімург-квінтет”. Також відбудеться світова прем’єра твору “Проповідь рибам”, присвяченого його першому виконавцю, Антонію Баришевському.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн

13 березня, п’ятниця 

Концерт Андрія Бєлова

У рамках абонементу “Музика для струнних” скрипаль Андрій Бєлов разом із симфонічним оркестром під керівництвом Михайла Мороза виконає Перший скрипковий концерт польського класика Кароля Шимановського.

Цей скрипковий концерт створено Шимановським 1924 року. Твір став одним із найкрасивіших у творчості польського композитора. У ньому переважають романтичні традиції. Але, водночас, динамічні відтінки у музиці Шимановського нагадують звукопис французького сучасника Клода Дебюссі. 

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн

14 березня, субота

Піаніст Павло Качнов

У рамках абонементу “Мистецтво фортепіанної гри” разом із Київським камерним оркестром під керівництвом Наталії Пономарчук виступить піаніст Павло Качнов. Репертуар Павла Качнова охоплює широкий спектр музики від бароко до сучасності. Цього вечора у його виконанні звучатимуть сольні партії у фортепіанних концертах австрійця Йозефа Гайдна та угорця Ференца Ліста.

Зокрема, Фортепіанний концерт Йозефа Гайдна – один із найпопулярніших творів цього віденського класика. Саме цей концерт є унікальним зразком фортепіанної музики.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн

16 березня, понеділок 

Kyiv Accordion Fest

Цього вечора відбудеться дев’ятий концерт із циклу “Kyiv Accordion Fest”. Одноденний фестиваль акордеона цьогоріч зустріне італійського гостя – акордеоніста Серджо Скаппіні, а також музикантів-віртуозів із Іспанії – тріо “Malandro club”. У програмі звучатимуть твори світової класики та оригінальна музика для акордеона.

“Kyiv Accordion Fest” – щорічний фестиваль, який відбувається у столичній філармонії від 2010 року. 

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн

17 березня, вівторок

Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України 

Разом із оркестром виступлять гості із Америки – піаніст Павло Гінтов та диригент Віктор Ямпольський. Павло Гінтов виступає із концертами в Європі, Азії, Африці і США, неодноразово грав у Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України, Карнеґі-Хол в Нью-Йорку, залі Берлінської філармонії, Національному театрі Верді в Мілані, Кіоі-Хол в Токіо тощо. Його виступи транслювалися радіостанціями WFMT у Чікаго, WCLV у Клівленді, WPR у Вісконсіні та іншими радіо і телевізійними станціями Японії, Америки та України. Він виконає Другий фортепіанний концерт Ференца Ліста. Програму концерту доповнять симфонічні твори австрійця Густава Малера та сучасного українського композитора Сергія Пілютікова.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн

20 березня, п’ятниця 

Проект “Бетховен-250!”

Китайський піаніст Цунмо Інь виконає Другий фортепіанний концерт Людвіга ван Бетховена. Програму доповнить його Друга симфонія , яку він написав 1802 року та присвятив її князю Карлу Ліхновському, своєму меценату, учневі й другу Моцарта. Прем’єра з успіхом відбулася 1803-го у залі Віденської опери. Симфонія, що тяжіє до героїки, монументальності, продовжує традиції Гайдна, тільки тут уперше немає танцювальної частини.

Початок: 19:00

Квитки: від 100 грн

23 березня, понеділок 

Ігор та Весна Группман

Разом із легендарним Київським камерним оркестром під орудою Богдана Пущака виступлять всесвітньо відомі музиканти із Нідерландів – скрипалі Ігор та Весна Группман. Ігор Группман народився 1956 року в Києві. Почав грати на скрипці від семи років. Від 15 років за рахунок стипендії вчиться у Центральній музичній школі для видатних молодих музикантів у Москві. Цього вечора звучатимуть твори класиків – німця Йоганна Себастьяна Баха, віденського класика Вольфганга Амадея Моцарта, француза Жуля Массне і Майкла Файна.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн

25 березня, середа 

Концерт “Кіно, що зветься життям”


“Кіно, що зветься життям” – майже документальна музична вистава, яка стане спробою осмислення того, що саме спонукало українського письменника Миколу Вінграновського до творчості як літератора, режисера та актора. В основі цього проекту – щоденникові записи, поезії, фрагменти прозових творів “Рік із Довженком” та “У Києві стало страшнувато” Миколи Вінграновського. Цього вечора також звучатиме музика композиторів-класиків Олександра Скрябіна, Миколи Лисенка, Станіслава Людкевича та інших.

Початок: 19:00

Квитки: від 70 грн

27 березня, четвер

“Соколов+”

У рамках проекту “Соколов+” за участю скрипаля Валерія Соколова у супроводі філармонійного симфонічного оркестру під орудою Віталія Протасова звучатиме музика угорських композиторів-класиків ХХ століття, музикознавців, педагогів та фольклористів Золтана Кодаї та Бели Бартока. Зокрема, Перший скрипковий концерт – один із кращих творів молодого Бартока, написаний ним 1909 року, який, на жаль, став відомим лише в кінці 1950-х років. Із цим твором пов'язана романтична історія. Барток закохався в молоду скрипальку Штефі Гейєр і написав концерт для неї. Але дівчина не відповіла на його почуття взаємністю, а партитура цього концерту пролежала в неї до самої її смерті 1956-го року.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн

29 березня, субота 

Ансамбль “Київські солісти”

Разом з ансамблем виступлять гості із Великої Британії та Білорусі – флейтист Олександр Хаскін та диригент Максим Рисанов.

Цього вечора можна насолоджуватися музикою із французьким шармом. Так, звучатимуть відомі твори віденського класика Вольфганга Амадея Моцарта, а також французьких класиків ХХ століття – Жака Ібера та Франсіса Пуленка. Зокрема, один із найпопулярніших серед творів Моцарта – “Паризька” симфонія, написана спеціально для парижан, коли Моцарту було 22. 

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн

31 березня, вівторок 

Музика Шостаковича 

Разом із Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України під орудою Алліна Власенка виступить українська піаністка Марія Пухлянко. В її виконанні звучатиме Другий фортепіанний концерт Дмитра Шостаковича, який має цікаву історію створення. Твір написано 1957 року, а присвячено композитором синові Максиму. У цей час Максим навчався в Центральній музичній школі при Московській консерваторії. У день власного 19-річчя Максим вперше виконав твір-подарунок батька.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн

Детальніше про концерти можна дізнатись на сайті Національної філармонії України. 

КиевVласть

Наталья Гринченко

Теги: новости киева, стиль, концерты, концерти, розваги, филармония, сімейний відпочинок, класична музика, національна філармонія україни

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій