четвер, 18 липня 2024 г.

Западных инвесторов отпугивают украинские механизмы ведения рынка недвижимости, - основатель KAN Игорь Никонов

Западных инвесторов отпугивают украинские механизмы ведения рынка недвижимости, - основатель KAN Игорь Никонов

Ожидать прихода западных иностранных инвесторов в Украину не стоит при текущих механизмах ведения рынка недвижимости в стране. В частности, причины в отсутствии прозрачности реализации проектов, к тому же, принятые чиновниками решения они же имеют право отозвать. 

Об этом KV стало известно из интервью основателя KAN Development Игоря Никонова информационному агентству “Интерфакс-Украина”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Кому-то за границей сказать, что для реализации проекта необходимо инвестировать личные деньги, – вас не поймут. Ожидать прихода иностранных инвесторов не стоит, за исключением стран Персидского залива. Все западные инвесторы украинские механизмы не приемлют, и опять-таки – западный банк должен подтвердить, что в проекте все прозрачно, а механизмы на рынке понятны. Но банк не подтвердит! Проект в Украине – это не проект, по сути, так как всегда есть вероятность, что чиновники могут давать заднюю, отзывать свои разрешения”, – говорит он. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

По его словами, еще одним отпугивающим фактором для иностранных инвесторов является то, что для получения разрешений на ведение бизнеса в Украине необходимо обойти множество инстанций. 

“Также отпугивает наша многоступенчатая регуляторка. Во всем мире главным является местный уровень. Инвесторы приезжают в мэрию, узнают условия и принимают решение. А у нас? Получил условия от мэрии, иди в Минкульт, потом в ГАСИ и дальше по множественным организациям”, – закончил он. 

Напомним, как ранее писала KV, оптимизация налогообложения в Украине и введение нулевой декларации позволит вернуть средства в украинскую экономику. При этом часть средств останется за иностранными инвесторами. 

Читайте: Неэффективный формат ипотеки под 7% может заменить финансовый лизинг, – девелопер Никонов

Фото: liga.net

КиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости компаний, мнение, купить квартиру в Киеве, реклама, KAN, KAN Development, никонов, инвестор, западные инвесторы

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.