п'ятниця, 19 липня 2024 г.

Заместитель Кличко не признал в суде превышения служебных полномочий в личных интересах

Заместитель Кличко не признал в суде превышения служебных полномочий в личных интересах

Коллегия судей Шевченковского райсуда столицы начал рассмотрение дела о возможном коррупционном правонарушении, совершенное заместителем мэра Киева Павлом Рябикиным.

Об этом KV стало известно из сообщения депутата Киевсовета от партии Демократический Альянс Галины Янченко на своей странице в Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“Шевченковский суд начал рассматривать вопрос по факту возможного совершения коррупционного правонарушения (ч. 1 ст. 172-7 КУоАП) заместителем Кличко в КГГА - Павлом Рябикиным”, - написала она.

По ее словам, прокуратура усматривает в действиях Рябикина конфликт интересов - противоречие между личными имущественными интересами и его служебными полномочиями.

“По словам обвинения 19 ноября 2014 г. Рябикин подал заявление в КГГА о передаче ему земельного участка для реконструкции нежилого здания под жилищно-офисное помещение в переулке Бехтеревском, 6а. Позже Рябикин, как должностное лицо лично подписал и согласовал представление проекта решения Киевсовета о передаче себе этого участка”, - подчеркнула Янченко.

Сам Рябикин заявил, что не признает в своих действиях нарушения.

Рябикин в суде сказал, что не знал о том, что согласно ЗУ “Об основах предотвращения и противодействия коррупции” он, как должностное лицо, должен принимать меры по недопущению конфликта интересов и безотлагательно в письменной форме сообщить руководителю о наличии конфликта интересов.

Само заседание длилось всего час.

Продолжение суда состоится 3 апреля.

Читайте: Как заместитель Кличко - Рябикин, сам себе землю в аренду сдавал

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: суд, коррупция, земля, конфликт, рябикин, интересы

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.