вівторок, 16 квітня 2024 г.

В Коцюбинском не утихает борьба за поселковую котельную (видео)

В Коцюбинском не утихает борьба за поселковую котельную (видео)

В поселке городского типа (пгт) Коцюбинское под Киевом продолжается спор за контроль над местной котельной - между частным предприятием и властью поселка. И частники, и поселковый голова Ольга Матюшина (на фото) доказывают свою правоту, ссылаясь на одно и то же решение суда.

Об этом KV стало известно из сюжета информационного агентства “Погляд”, который был размещен на канале YouTube 6 марта 2018 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Пятого марта котельную пгт Коцюбинское заняли представители ЧАО “Коцюбинские теплосети” (*) в сопровождении сотрудников Государственной службы охраны. Директор ЧАО Дмитрий Милюков заявил, что в декабре 2017 года выиграл в Киевском апелляционном суде дело за котельную.

“Опираясь на это решение суда, мы вошли сюда и имеем извлечение из реестра имущественных прав, где мы являемся собственниками, а я являюсь директором”, - заявил Дмитрий Милюков.  

Впрочем, журналисты отметили, что Апелляционный суд Киева напротив встал на сторону общины Коцюбинского - и вернул поселку его котельную. Это же утверждает и поселковый голова Ольга Матюшина, которая также приехала в котельную.

Читайте: Прокуратура вернула общине Коцюбинского котельные, которые поселковый совет отдал частникам

“Они фактически неправомерным путем передали имущественные права, которых он уже не имели, другому юридическому лицу. И это лицо в сопровождении ГСО Киевской области зашла на объект, выставила физическую охрану и никого не допускает”, - заявила Ольга Матюшина.

Она подчеркнула, что ее тоже не пускают в котельную. “На мой вопрос начальнику участка полиции, не происходит ли рейдерский захват, он мне сказал, что как рейдерство это квалифицировать нельзя, потому что ГСО с резюмировала поселковый голова Коцюбинского.

Представители прокуратуры и Нацполиции, которые присутствовали на месте события, от комментариев отказались.


Учредителями ЧАО “Коцюбинские теплосети” являются Коцюбинский поссовет (40%) и ООО “Укропт “Мастер-Энерго” (**). Конечным бенефициаром ЧАО является житель Василькова Валентин Милюков, вероятно, отец директора “Коцюбинских теплосетей” Дмитрия Милюкова.

В ООО “Укропт “Мастер-Энерго” у Валентина Милюкова 65%, оставшиеся 35% принадлежат киевлянину Михаилу Епифанову. Кроме того, Милюкову и Епифанову принадлежит ирпенское ООО “ЛГС Энерджи” (***) по производству газа.

KV сообщала, что 3 марта в Коцюбинском прошли слушания о присоединении поселка к Киеву, на которых большинство поддержало эту идею.

Читайте: Схватка за Коцюбинское: слушания о присоединении поселка к Киеву прошли в атмосфере скандала (видео)

*ПрАТ “Коцюбинські тепломережі” (код ЄДРПОУ 34780301)

** ТОВ “Укропт “Мастер-Енерго” (код ЄДРПОУ 33482826)

*** ТОВ “ЛГС Енерджі” (код ЄДРПОУ 40531468)

Фото: 1+1

KиевVласть

Константин Гродзинский

Теги: новости киевской области, новости киевщины, прокуратура, нацполиция, коцюбинское, ольга матюшина, котельная, коцюбинские теплосети, дмитрий милюков

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.