среда, 8 апреля 2020 г.

Центр первинної меддопомоги Борисполя закупив 2 тисячі тест-стрічок для визначення антитіл до коронавірусу

Центр первинної меддопомоги Борисполя закупив 2 тисячі тест-стрічок для визначення антитіл до коронавірусу

Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Борисполя закупив у компанії з групи “Макрохім” 2 тисячі тест-стрічок для визначення антитіл до SARS-CoV-2 COVID-19. Замовлення коштує 1,26 млн гривень. Ціна однієї тест-стрічки становить 630 гривень. Поставку повинні зробити у амбулаторію №1 на вул. Лютневу, 12.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 23 березня 2020 року комунальне некомерційне підприємство "Бориспільського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги" (КНП “Бориспільський ЦПМСД”) (*) уклало договір з ТОВ “АЛТ “Україна ЛТД” (**) на постачання тест-стрічок для визначення антитіл до SARS-CoV-2 COVID-19. Ціна договору склала 1,26 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ “АЛТ “Україна ЛТД” повинен поставити 20 упаковок тест-стрічок (по 100 штук у кожній упаковці). Вартість однієї тест-стрічки становить 630 гривень.

Поставку підрядник повинен зробити у амбулаторію №1 за адресою вул. Лютнева, 12 протягом 3 календарних днів з дня отримання відповідної письмової заявки від ЦПМСД на поставку.

Термін дії договору – до 30 квітня 2020 року.

Договір уклали без торгів. У системі ProZorro опубліковано лише звіт про укладений договір. Специфікації договору у відкритому доступі немає, отже, виробник тест-стрічок невідомий.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “АЛТ “Україна ЛТД” зареєстровано 2008 року у Києві. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель, проте у переліку видів діяльності підприємства також зазначена “оптова торгівля фармацевтичними товарами”. Статутний фонд – 100 млн гривень. Директор – Дмитро Усмединський. Засновник та кінцевий бенефіціар – Василь Соколинський. 

Компанія входить у групу “Макрохім” Василя Соколинського та Бориса Храновського. Компанії цієї групи займаються постачанням хімічної сировини і комплексним оснащенням лабораторій для різних галузей промисловості.

АЛТ “Україна ЛТД” бере активну участь у публічних закупівлях. З 2011 року підприємство уклало 789 договорів на загальну суму понад 768 млн гривень.

Нагадаємо, 19 березня 2020 року Кабмін прийняв постанову №225, якою спрощено порядок закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для запобігання поширенню коронавірусу в Україні. Документом визначено, що закупівлі, необхідні для боротьби із спалахами COVID-19 в умовах невідкладності, здійснюються без проведення тендерів, з обов'язковим оприлюдненням в електронній системі всієї інформації про проведену закупівлю.

За інформацією Київської облдержадміністрації (КОДА), 24 березня 2020 року Київщина отримала  5,9 тисяч експрес-тестів на виявлення коронавірусу з Китаю. До Лабораторного центру Київської області надійшли також тести ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) для остаточного визначення факту захворювання на коронавірус.

Нагадаємо, першого носія коронавірусної інфекції у Борисполі було виявлено 25 березня 2020 року. Чоловік перебуває у самоізоляції під наглядом сімейного лікаря. Також у Борисполі зафіксована одна підозра на захворювання COVID-19. Крім цього, одна підозра на COVID-19 наявна ще і в Бориспільському районі.

Читайте: Перший заражений коронавірусом виявлено в Борисполі на Київщині

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні лабораторно підтверджено 113 випадків COVID-19. З них у Києві – 31 випадок (2 виявлено протягом останньої доби), у Київській області – 22 випадки (7 виявлено за останню добу).

Читайте: Хроники коронавируса в Украине: обновляется

КНП “Бориспільський ЦПМСД” очолює Євгеній Черенок.

* Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги" Бориспільської міської ради Київської області (Код ЄДРПОУ: 41750202)

** ТОВ “АЛТ “Україна ЛТД” (Код ЄДРПОУ: 36257647)

Фото: Zik

КиевVласть

Олеся Данилова

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, закупки, борисполь, коронавирус, новини київської області, новини київщини, кода, закупівлі, кнп, кнп, тов, тов, коронавірус, бориспіль, подозрение на коронавирус, василий соколинский, василий соколинский, тесты на коронавирус, бориспольский цпмсп, алт украина лтд, группа макрохим, борис храновский, евгений черенок, тести на коронавірус, підозра на коронавірус, бориспільський цпмсд, алт україна лтд, група макрохім, борис храновський, євген черенок

среда, 8 апреля 2020 г.
11:19
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
11:27
В Василькове коммунальная служба осуществляет бесплатную доставку продуктовых наборов
11:05
Общественники Борисполя фиксируют случаи распития спиртного на улице во время карантина (видео)
10:43
Для медстрахования сотрудников “УКРОБОРОПРОМ” выбрал СК “КРОНА”
10:24
За сутки в Украине зафиксировано более 200 новых случаев заболевания COVID-19
10:05
Курс валют в Киеве: 8 апреля 2020 года
09:45
KAN презентовала фотохронику строительства детского сада Respublika Kids
09:26
В столице паллиативные больные будут получать медицинскую помощь на дому
09:08
В Чернобыльской зоне отчуждения возник еще один пожар
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 8 квітня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 8 апреля 2020
вторник, 7 апреля 2020 г.
20:45
На столичном Крещатике и части проспекта Мира будет частично ограничено движение (схемы)
20:26
Власти Киева определили больницы для госпитализации пациентов с пневмониями
20:05
На прошлой неделе в Киеве фиксировалось превышение содержания в воздухе формальдегида, диоксида азота и диоксида серы
19:46
“Киевводоканал” в ночь на 10 апреля проведет профилактическую промывку сетей в Деснянском районе
19:24
В Барышевской ОТО начал работу центр психологической поддержки для родителей и медиков
Календарь событий