вторник, 4 августа 2020 г.

Центр первинної меддопомоги Борисполя закупив 2 тисячі тест-стрічок для визначення антитіл до коронавірусу

Центр первинної меддопомоги Борисполя закупив 2 тисячі тест-стрічок для визначення антитіл до коронавірусу

Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Борисполя закупив у компанії з групи “Макрохім” 2 тисячі тест-стрічок для визначення антитіл до SARS-CoV-2 COVID-19. Замовлення коштує 1,26 млн гривень. Ціна однієї тест-стрічки становить 630 гривень. Поставку повинні зробити у амбулаторію №1 на вул. Лютневу, 12.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 23 березня 2020 року комунальне некомерційне підприємство "Бориспільського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги" (КНП “Бориспільський ЦПМСД”) (*) уклало договір з ТОВ “АЛТ “Україна ЛТД” (**) на постачання тест-стрічок для визначення антитіл до SARS-CoV-2 COVID-19. Ціна договору склала 1,26 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ “АЛТ “Україна ЛТД” повинен поставити 20 упаковок тест-стрічок (по 100 штук у кожній упаковці). Вартість однієї тест-стрічки становить 630 гривень.

Поставку підрядник повинен зробити у амбулаторію №1 за адресою вул. Лютнева, 12 протягом 3 календарних днів з дня отримання відповідної письмової заявки від ЦПМСД на поставку.

Термін дії договору – до 30 квітня 2020 року.

Договір уклали без торгів. У системі ProZorro опубліковано лише звіт про укладений договір. Специфікації договору у відкритому доступі немає, отже, виробник тест-стрічок невідомий.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “АЛТ “Україна ЛТД” зареєстровано 2008 року у Києві. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель, проте у переліку видів діяльності підприємства також зазначена “оптова торгівля фармацевтичними товарами”. Статутний фонд – 100 млн гривень. Директор – Дмитро Усмединський. Засновник та кінцевий бенефіціар – Василь Соколинський. 

Компанія входить у групу “Макрохім” Василя Соколинського та Бориса Храновського. Компанії цієї групи займаються постачанням хімічної сировини і комплексним оснащенням лабораторій для різних галузей промисловості.

АЛТ “Україна ЛТД” бере активну участь у публічних закупівлях. З 2011 року підприємство уклало 789 договорів на загальну суму понад 768 млн гривень.

Нагадаємо, 19 березня 2020 року Кабмін прийняв постанову №225, якою спрощено порядок закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для запобігання поширенню коронавірусу в Україні. Документом визначено, що закупівлі, необхідні для боротьби із спалахами COVID-19 в умовах невідкладності, здійснюються без проведення тендерів, з обов'язковим оприлюдненням в електронній системі всієї інформації про проведену закупівлю.

За інформацією Київської облдержадміністрації (КОДА), 24 березня 2020 року Київщина отримала  5,9 тисяч експрес-тестів на виявлення коронавірусу з Китаю. До Лабораторного центру Київської області надійшли також тести ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) для остаточного визначення факту захворювання на коронавірус.

Нагадаємо, першого носія коронавірусної інфекції у Борисполі було виявлено 25 березня 2020 року. Чоловік перебуває у самоізоляції під наглядом сімейного лікаря. Також у Борисполі зафіксована одна підозра на захворювання COVID-19. Крім цього, одна підозра на COVID-19 наявна ще і в Бориспільському районі.

Читайте: Перший заражений коронавірусом виявлено в Борисполі на Київщині

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні лабораторно підтверджено 113 випадків COVID-19. З них у Києві – 31 випадок (2 виявлено протягом останньої доби), у Київській області – 22 випадки (7 виявлено за останню добу).

Читайте: Хроники коронавируса в Украине: обновляется

КНП “Бориспільський ЦПМСД” очолює Євгеній Черенок.

* Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги" Бориспільської міської ради Київської області (Код ЄДРПОУ: 41750202)

** ТОВ “АЛТ “Україна ЛТД” (Код ЄДРПОУ: 36257647)

Фото: Zik

КиевVласть

Олеся Данилова

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, закупки, коронавирус, борисполь, новини київщини, новини київської області, кода, закупівлі, тов, тов, коронавірус, кнп, кнп, бориспіль, подозрение на коронавирус, василий соколинский, василий соколинский, тесты на коронавирус, бориспольский цпмсп, алт украина лтд, группа макрохим, борис храновский, евгений черенок, тести на коронавірус, підозра на коронавірус, бориспільський цпмсд, алт україна лтд, група макрохім, борис храновський, євген черенок

вторник, 4 августа 2020 г.
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 4 серпня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 4 августа 2020
понедельник, 3 августа 2020 г.
14:43
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В июле в Киеве выпала половина климатической месячной нормы осадков
20:24
За неделю в Киеве произошло 30 ДТП с пострадавшими
20:05
Сегодня в столичном поселке Быковня обнаружили более 100 боеприпасов времен Второй мировой войны
19:45
На улице Славгородской в Киеве 5 августа будет частично перекрыто движение (схема)
19:26
Столичные власти отчитались о заключении 90 охранных договоров на объекты культурного наследия за первое полугодие текущего года
19:05
В ночь на 6 августа в Дарницком районе Киева проведут профилактическую промывку сетей
18:45
Ремонт столичного фуникулера продлится до 21 августа (фото)
18:24
Антимонопольный комитет оштрафовал на 2 млн гривен участников сговора при закупке газа аэропортом “Борисполь”
18:04
Киевские власти определили победителей конкурса проектов и программ развития местного самоуправления в 2020 году (список)
17:44
Директору Департамента молодежи и спорта КГГА дали 100% надбавки к окладу
17:23
На улице Емельяновича-Павленко в Киеве с 4 августа частично ограничат движение
17:04
В Киевоблсовете ищут спикера вместо ушедшего Стариченко
16:44
Полиция Киевщины расследует ДТП с четырьмя погибшими
Календарь событий