четвер, 28 березня 2024 г.

Суд заставил платить адекватную цену за объявления в метро

18 июня  Высший хозяйственный суд Украины отказал компании-оператору рекламы в удовлетворении кассационной жалобы по установлению тарифов на размещение рекламы в метро.

 

Об этом сообщил заместитель председателя КГГА - руководитель аппарата Александр Пузанов.

Он пояснил, что ВХСУ оставил в силе решение апелляционной инстанции, внесла изменения в договор между оператором и КП “Киевский метрополитен”, и обязал компанию платить городу за использование имущества метрополитена для размещения рекламы по тарифам.

25 апреля ВХСУ уже принял аналогичное решение относительно другого оператора рекламы на транспорте.

В апреле, марте и феврале жалобы Киевской городской государственной администрации и КП “Киевский метрополитен” к компаниям-операторам рекламы на транспорте удовлетворил Киевский апелляционный хозяйственной суд.

“Результатом выполнения этих судебных решений станут более 740 тысяч гривен дополнительных ежемесячных поступлений в бюджет города, которые Киев ранее недополучал. За весь срок действия договоров сумма превысит 44 миллиона гривен”, - сообщил Александр Пузанов.

Он добавил, что суды с операторами рекламы на транспорте продолжаться, поскольку киевской власти приходится оспаривать каждый из неправомерно заключенных договоров.

Руководство транспортных предприятий в 2007-2008 годах заключило с операторами договоры на очень длинные сроки - на 17, а то и на 27 лет. Отдельными пунктами эти договоры предусматривают невозможность повышения тарифов для операторов, которые подписали. Александр Пузанов отметил, что город оспаривает невыгодные соглашения в судах и требует, в частности, отмена пунктов, согласно которым тарифы повышать нельзя.

Отметим, с сентября 2012 года в столице действуют новые тарифы на размещение внешней рекламы. Плата за размещение наружной рекламы было средневзвешенной и увеличена на 23%. Тарифы на размещение рекламы на транспорте получили более существенные изменения, поскольку они были слишком низкими. Например, за монитор внутри вагона метро оператор платил городу лишь 3,75 грн. в месяц, а за рекламную площадь на дверях вагона - 16 грн./м.кв. в месяц. При этом для рекламодателя площадь в метро обходится в сто-тысячу раз дороже: по прайсу реклама на мониторах внутри вагона стоит 3 500-4 000 грн. в месяц, а 1 м.кв. на дверях вагона обходится в 1 000-1 500 грн. в месяц.

Новый тариф составляет, соответственно, 35 грн. в месяц для монитора и 150 грн./м.кв. за площадь на дверях вагона.

Тарифы были согласованы с Антимонопольным Комитетом Украины, который признал их обоснованность.

В 2012 году город получил от рекламы 125,2 млн. грн. (от рекламы на транспорте бюджет получил только 150 тыс. грн.). Плановый показатель на 2013 год составляет 150 млн. грн. Поступления в бюджет от рекламы на транспорте должны составить не менее 10 млн. грн.

 

Читайте также: Реклама в киевской подземке подорожала до обоснованного уровня

Теги: Киевские новости

четвер, 28 березня 2024 г.
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
15:24
У Києві вручили нагороди переможцям конкурсу стартапів ProIT Startup Toloka
15:15
На Харківщині під черговим обстрілом рф загинула щонайменше одна людина, є поранені
15:05
На Київщині без електропостачання наразі 300 точок обліку, – Міненерго
14:45
СБУ затримала високопосадовця Київської ОВА, який збирався шпигувати на користь рф
14:24
В “Інтергал-Буд” діють 2% знижки для військових та медиків на купівлю житла
14:06
Освітяни Козина замовили сухофрукти у ФОПа дорожче, ніж ринку
13:45
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:25
Перший рейс здійснив поїзд Прага — Чоп
13:04
У Києві затримали агента рф, який під виглядом капелана планував шпигувати за бригадою десантників ЗСУ
12:44
У Славутичі вирішили завершити опалювальний сезон 31 березня
12:26
Дитсадок на Харківському масиві відремонтують за 206 млн гривень
12:04
Пошкоджений ракетою будинок на Солом’янці включили до переліку на першочергове відновлення
11:45
У Чорнобильському заповіднику незаконно зрубали 100-річні дуби на майже 60 млн гривень
11:22
У Бучі через проведення слідчих дій перекрито рух транспорту на вулиці Вокзальній
11:01
На Київщині з 1 квітня починає діяти нерестова заборона на риболовлю
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.