вівторок, 23 квітня 2024 г.

“Стратегия развития Киева до 2025 года” пренебрегает проблемой вывоза мусора (видео)

“Стратегия развития Киева до 2025 года” пренебрегает проблемой вывоза мусора (видео)

В “Стратегии развития Киева до 2025 года” недостаточно учтена проблема вывоза мусора в столице. Строительство мусоросжигательного завода стоит 180-200 млн долларов, а мусоросортировочная станция - 10-15 млн долларов.

Об этом KV стало известно из эфира депутата Киевсовета, заместителя главы постоянной комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития Владимира Ялового (фракция “Единство”, на фото) в программе “Громадська приймальня” на телеканале “Киев ТВ”, которая вышла 22 мая 2018 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Мы много лет констатируем, что необходимо строить мусоросжигающие заводы, мусоросортировочные станции. Мы уже не один раз продолжаем срок эксплуатации полигона твердых отходов. Сейчас снова подходит этот срок. До конца года эксплуатируется, а дальше что? Надо снова продолжать”, - сказал Владимир Яловой.

По его словам, в “Стратегии” этот вопрос также не был “достаточно учтен”.

“Я считаю, что очень тяжело построить мусоросжигающий завод. Он примерно от 180 до 200 млн долларов будет (стоить,- KV). Но мусоросортировочные станции, которая стоит 10-15 млн, а может и меньше, их же можно строить. Можно разделять этот мусор. Потом проведение политики с жителями Киева, чтобы разделяли этот мусор”,- считает Владимир Яловой.


Отметим, единственным легальным мусоросжигающим заводом в Украине остается завод “Энергия” (Дарницкий район Киева), который пока остается в собственности ПАО “Киевэнерго” (хозяин ПАО - Ринат Ахметов).

KV сообщала, что Киевская горгосадминистрация (КГГА) с треском провалила выполнение мероприятий по реализации “Стратегии развития Киева до 2025 года”. Отчет о выполнении депутаты Киевсовета приняли только за основу.

Напомним, первый “мусороперерабатывающий завод” в Киеве подумывает секретарь комиссии Киевсовета по вопросам ЖКХ Олег Костюшко (фракция "Солидарность"). Костюшко является гендиректором Ассоциации обращения с отходами "Украинский экологический альянс" и владельцем частных фирм, работающих в данной отрасли (ООО "Крамар Рісайклінг”, ООО “Крамар Еко” ООО “Будматеріали-вторресурси” и др).

Читайте: Построить первый “мусороперерабатывающий” завод в Киеве может депутат Киевсовета Олег Костюшко

Фото: скрин с Youtube

KиевVласть

Константин Гродзинский

Теги: новости киева, мусор, стратегия развития киева, мусоросжигающий завод, мусоросортировочная станция, мусоропереработка

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.