пятница, 5 июня 2020 г.

Сьогодні у Киеві планують пікетувати офіс “Батьківщини”

28-го березня о 18:00 за адресою вул. Турівська, 13, відбудеться акція протесту біля офісу правлячої партії “Батьківщина”, що має більшість в уряді, посади прем’єра та в.о. президента і несе відповідальність за дії виконавчої та законодавчої влади, а також міської влади в Києві.

 

Попри те, що влада помінялася, політика суттєво не змінилася. Нинішній уряд так само намагається чавити свободи громадян та відбирати соціальні завоювання.

У програмі уряду стоїть введення закону “про НЕсвободу зібрань”. Цей закон лобіювала Адміністрація президента Януковича та частина “конструктивних опозиціонерів”, головним з яких був представник “Батьківщини” Андрій Шевченко. За цим законом Майдан розігнали б (цілком законно) ще до 1 грудня 2013. Зараз уряд Арсенія Яценюка хоче його прийняти, нагадую.

Але не одними тільки авторитарними напрацюваннями попередньої влади живе влада нинішня. 17 березня двоє депутатів від “Батьківщини”,, Олег Медуниця та Ігор Стойко зареєстрували у Верховній Раді проект закону про превентивне затримання особи (осіб) № 4471. За даним законопроектом депутати бажають “закривати” людей на півроку лише за підозрою у вчиненні абстрактних “злочинів проти основ національної безпеки, громадської безпеки та громадського порядку, проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян та інших злочинів, що підривають цілісність та суверенітет держави”.

У МВС, яке контролює “Батьківщина”, “люстрацією” займатимуться захисники фашистів та “правозахисники”, що допомагали Януковичу перекидати міліцію на київський Майдан.

Зараз уряд взявся за бюджетну економію і забув свої обіцянки. Наприклад, ми не раз чули під час майдану заклики до скасування пенсійної реформи, натомість сьогодні “батьківщинівці” про це мовчать. Мовчать вони і про власний проект скорочення робочого тижня до 38 годин, який вони зареєстрували у серпні 2013 року.

За нашою інформацією, до порядку денного повернувся антиробітничий Трудовий Кодекс, що позбавляє одиноких матерів захисту від звільнення, дозволяє шпигувати за працівниками та робити багато інших огидних речей, що так подобаються роботодавцям.

Отримавши всю повноту влади, політики з “Батьківщини” одразу заговорили про “непопулярні реформи”, яким, начебто, “нема альтернативи”. Ми вимагаємо відмовитись від співпраці з МВФ і не підвищувати комунальних тарифів для населення! Також “Батьківщина” повинна виконати свою власну вимогу і скоротити робочий тиждень до 38 годин. Це буде першим кроком на шляху до встановлення 30-годинного робочого тижня, який є однією із проміжних програмних цілей АСТ.

Крім того, КМДА, яку очолює член “Батьківщини” Бондаренко, повинна відмовитись від підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті – ми вимагаємо безкоштовний проїзд, йдеться у зверненні оргінізаторів.

Теги: батькивщина, яценюк, пикет, офис, туровская

четверг, 4 июня 2020 г.
17:20
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 5 июня, в шести районах Киева пройдут ярмарки (адреса)
20:27
Депутат Киевсовета Олесь Маляревич требует привлечь к ответственности подрядчика, делавшего капремонт спортплощадки на Русановке
20:03
Большую часть прошлогодних доходов Кличко составили выплаты от немецкого Deutsche Bank
19:43
На сайте Киевсовета появилась петиция о запрете использования автомобильных покрышек в столичных дворах и парках
19:23
“Киевводфонд” заказал капремонт 16 столичных бюветов (список)
19:06
“Укрзализныця” назначила к Троице ряд дополнительных региональных поездов
18:44
В Барышевском районе в одном из сел объявили карантин по бешенству животных
18:26
Кличко одарил секретаря Киевсовета Владимира Прокопива очередной премией
18:05
В Васильковском районе полиция разоблачила торговцев наркотиками (фото)
17:44
Снижение тарифов на газораспределение может привести к несанкционированному отбору газа из сети
17:29
Бывшему руководителю ГП “Укрводсервис” вручено подозрение в хищении 1,2 млн гривен на расчистке притока киевской речки Вита
17:27
За минувшие сутки на дорогах Киевской области в ДТП погибли два человека
17:06
Прошедшие сутки принесли новые антирекорды скорости, зафиксированные камерами фиксации нарушений
16:43
Ход работ на столичном ЖК Mirax в июне
16:27
Нардеп Дубинский заинтересовался порядком отбора компаний, вывозящих на штрафплощадки автомобили нарушителей в Киеве
Календарь событий