вторник, 24 ноября 2020 г.

Система електронного декларування в Україні буде працювати, - Володимир Зеленський

Система електронного декларування в Україні буде працювати, - Володимир Зеленський

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського 29 жовтня відбулося термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України (РНБО). На ньому були розглянути питання щодо невідкладних заходів, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Президента України.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Пресслужба повідомляє, що починаючи засідання, Володимир Зеленський наголосив на необхідності термінової реакції на ситуацію, яка склалася після ухвалення Конституційним Судом за поданням групи народних депутатів рішення щодо антикорупційної інфраструктури України.

“Справа не тільки в цьому рішенні, а й загалом у цілеспрямованих діях певних осіб на підрив суспільного договору в Україні та на створення реальної загрози національній безпеці та обороні нашої держави. Ми повинні не допустити ані того, що цю проблему почне вирішувати вулиця на свій розсуд, ані того, що це або якесь інше рішення Конституційного Суду буде використане ворогами України для дискредитації нашої країни за кордоном”, – зазначив Президент.

Голова держави зауважив, що демонтаж контрольних функцій Національного агентства з питань запобігання корупції та кримінальної відповідальності за свідоме порушення вимог законодавства при декларуванні ніколи не буде сприйнятий ні українським суспільством, ні європейськими партнерами.

Володимир Зеленський акцентував увагу, що через вищезазначене рішення Конституційного Суду виникла проблема навіть із втіленням у життя результатів місцевих виборів, які відбулися в Україні 25 жовтня. Адже без повноважень НАЗК з проведення спеціальної перевірки, які визнані КСУ неконституційними, не можна призначати обраних осіб на посади в органах місцевого самоврядування – секретаря місцевої ради або голову місцевої ради.

“Тому потрібно дуже детально опрацювати всю проблематику, яку ми, на жаль, отримали після рішення Конституційного Суду. Одразу скажу про головне, щоб ні в кого не було навіть найменшого сумніву, – система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроекти для її поновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради, як невідкладні”, – наголосив Президент України.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Він закликав членів РНБО напрацювати конкретні рішення.

“Головні питання. Чому взагалі з’явилося дане рішення Конституційного Суду України? Які мотивації вбачаємо в цьому рішенні ми? Яка законодавча база потрапила під рішення Конституційного Суду і чому саме?” – зазначив Глава держави.

Також Президент звернувся до правоохоронних органів з проханням встановити всі деталі ухвалення вказаного рішення Конституційного Суду.

Читайте: Зеленский доручив невідкладно зареєструвати у ВР законопроект, який передбачає відновлення доброчесності судочинства у Конституційному Суді

Фото: Пресслужба Президента України

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, президент, позиція, новини україни, рнбо, володимир зеленьский, конституційного суд

вторник, 24 ноября 2020 г.
10:40
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
12:05
Киевлян приглашают проверится на ВИЧ и гепатит С в рамках Европейской недели тестирования
11:50
Вони пройшли: список депутатів Дмитрівської сільської ради місцевих виборах 2020
11:41
Секретарем Бориспольского горсовета избрали Владислава Байчаса
11:24
На Киевщине председатель сельсовета получил 3 года за попытку передачи в частную собственность 8 га земли
11:03
В центре столицы высадили черные тополя (фото)
10:46
Более полусотни предпринимателей Киевщины лишились лицензий на торговлю алкоголем и табаком из-за продаж несовершеннолетним
10:25
За сутки в Украине зафиксировали более 12 тысяч новых случаев COVID-19
10:02
Курс валют в Киеве: 24 ноября 2020 года
09:44
“Киевкоммунсервис” закупил 217 контейнеров для сбора опасных отходов
09:26
Киевоблсовет собирается заработать 290 млн гривен на приватизации всего 4 коммунальных объектов
09:06
Главу военно-врачебной комиссии военкомата на Киевщине подозревают во взяточничестве (фото)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 листопада 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 ноября 2020
понедельник, 23 ноября 2020 г.
20:50
48 нардепов просят Конституционный Суд отменить “карантин выходного дня”
20:45
Во вторник, 24 ноября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
Календарь событий
Подарок или взятка? Мост с Оболонской набережной на одноименный остров строится в условиях строгой секретности
24 ноября 2020 г. 12:00
Подарок или взятка? Мост с Оболонской набережной на одноименный остров строится в условиях строгой секретности
Схемы строительства мостов в столице становятся все изощреннее. Вскоре киевлян и гостей столицы обещают удивить новым пешеходным мостовым переходом между Оболонской набережной и островом Оболонский. Возводить объект будет ООО “Мостострой” экс-регионала и одного из строителей Подольско-Воскресенского моста Владимира Продивуса (на фото за Кличко). Проектант – фирма известного архитектора Андрея Миргородского (на фото справа от Кличко). Во сколько городу обойдется новая “туристическая диковинка” неизвестно: условия договоров на строительство и проектирование моста держат в секрете от киевлян. Руководству столицы такая схема удалась благодаря неожиданному появлению мецената, который предложил поучаствовать в финансировании (неизвестно в каких пропорциях по отношению к бюджетным расходам). Фирма-меценат связана с главным спонсором столичной “Батькивщины”, крупной застройщицей Владиславой Молчановой (на фото слева от Кличко). Именно Молчанова и Миргородский стояли за скандальным строительством пешеходно-велосипедного моста между парками “Крещатый” и “Владимирская горка”, по поводу чрезмерной дороговизны и небезопасности которого звучало немало обвинений и упреков в адрес мэра Киева Виталия Кличко.