п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Обнародованы реальные владельцы 13 рынков Киева

Обнародованы реальные владельцы 13 рынков Киева

В Киеве насчитывается несколько десятков рынков. В каждом районе обязательно найдется свой, а то и сразу несколько. На рынках торговцы предлагают купить продукты, вещи и различные товары. Со стороны кажется, что там каждый предприниматель сам по себе. Но за всем базарным хаосом стоит реальный собственник.

Кому именно принадлежат 13 киевских рынков, KV стало известно из сообщения газеты "Вести".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Центр. Авторынок на Чапаевке

Собственником числится фирма "Корн ЛТД", конечным бенефициаром которой является экс-нардеп Тариэль Васадзе.

Рынок "Левобережный"

Собственник - фирма "Днепровский рынок", бенефициаром которой является совладелец авторынка на Перова, предприниматель Валентин Нешта.

Рынок "Троещина"

Главный учредитель - фирма "Комфорт Плюс", конечным бенефициаром которой является Игорь Цешковский, сводный брат убитого криминального авторитета Валерия Прыщика, лидера одной из влиятельных столичных преступных группировок "нулевых".

Рынки в районе метро Минская ("Минский", "Лилия", "Люкс")

Собственниками числятся фирмы, одним из конечных бенефициаров которых является депутат Киеврады Владимир Старовойт ("Батькивщина"), член комиссии по вопросам градостроительства, архитектуры и землепользования.

Рынок "Виноградарь"

Собственник - фирма "Дюк", принадлежащая Надежде Александровне Пересецкой, супруге криминального авторитета Вячеслава Пересецкого, известного по прозвищу Фашист, неоднократно судимого за разбои и рэкет.

Рынок "Борщаговский"

Собственники - экс-мэр города Сквира в Киевской области, член партии "Батькивщина", экс-нардеп от БЮТ; президент АПК "Сквира" Иван Суслов (соратник Юлия Тимошенко); бизнесмен Василий Колодий.

Рынок "Лукьяновка"

Еще недавно заместителем директора числился фигурант убийства журналиста газеты "Вести" Вячеслава Веремия Юрий Крысин, известный в криминальных кругах под прозвищем Шкаф.

Рынок "Соломенский"

Собственник - фирма "Гарант", соучредителем которой является Валентина Думчева, мать кандидата в мэры в 2015 году Сергея Думчева.

Радиорынок "Караваевы Дачи"

Собственник - фирма "Звездочет-1", бенефициаром которой является Владимир Лященко, бизнес-партнер убитого основателя рынка Геннадия Супруненко.

Рынок "Петровка"

Собственник - известный киевский бизнесмен Игорь Вильдман, экс-замминистра экологии и природных ресурсов Украины

Обойный рынок на Окружной

Собственник - ТОВ "СТС", конечным бенефициаром которой является экс-глава Святошинского совета предпринимателей по вопросам торговли и потребительского рынка, бывший член регионального совета предпринимателей Киева

при КГГА Виталий Костенко.

Читайте: Бизнесмен Вагиф Алиев планирует построить в Киеве 8 торговых центров

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, рынки, собственники

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.