п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Обманутые инвесторы бориспольского долгостроя “Кинг-Конг” перекрывали улицу (видео)

Обманутые инвесторы бориспольского долгостроя “Кинг-Конг” перекрывали улицу (видео)

В Борисполе (Киевская обл.) возле долгостроя “Кинг-Конг” прошел митинг обманутых инвесторов, с которых застройщик требует доплатить по 1400 гривен за квадратный метр. Мало того, что инвесторы 12 лет не могут дождаться квартиры, так, по словам секретаря местного горсовета Ярослава Годунка, на жилье в долгострое уже позарилась Национальная гвардия.

Об этом KV стало известно из сюжета телеканала “Бориспіль”, который был размещен на канале YouTube 10 мая 2018 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Около 12 лет назад частные инвесторы купили квартиры в ЖК “Киевский шлях, 95”, расположенный по этому же адресу в Борисполе. С тех пор жилкомплекс так и не сдан. Более того, застройщик ООО “Бориспольгорстрой” (*) хочет с покупателей квартир получить доплату в размере 1400 гривен за квадратный метр. В договорах на покупку жилья такая доплата не предусмотрена, потому владельцы квартир подняли бунт.

10 мая покупатели квартир в ЖК “Киевский шлях, 95”, прозванного в народе “Кинг-Конг”, собрались возле этого долгостроя, требуя ключи от своего жилья.

На собрание инвесторов прибыл секретарь Бориспольского горсовета Ярослав Годунок. Он заявил, что “продажные представители Национальной гвардии” давят на горсовет, чтобы Нацгвардии были переданы квартиры из этого дома. Причем горсовету не предоставлены документов о том, что эти квартиры не проданы дважды.

По словам Годунка, застройщик до сих пор не выполнил свои обязательства касательно обустройства канализационных и прочих сетей.

“По воде, по канализации, по электрике, по газопоставке на сегодняшний день этот дом является просто сооружением и, соответственно, люди, даже если вселятся,  не смогут пользоваться всеми благами”, - пояснил секретарь горсовета Борисполя.

Более того, по словам Годунка, застройщик незаконно возводит на территории объекта спортивное заведение.

На собрании инвесторов присутствовал представитель “исполнителя работ”. В ответ на просьбу показать документы на строительство, он ответил, что сейчас показать документы не может, но “вообще они есть”.

Под занавес акции инвесторы перекрыли ул. Киевский Шлях возле кинотеатра “Европа”. После приезда начальника патрульной полиции Майи Бреславской было решено, что инвесторы каждые два дня будут контролировать работу следствия. О каком следствии идет речь - в сюжете не уточняется.

По данным аналитической системы Youcontrol, ООО “Бориспольгорстрой” было создано 8 сентября 2006 года. Уставный капитал компании - 37,5 тыс. гривен. Директором предприятия с 6 мая 2014 года является Николай Ящишин.

Учредители компании - киевлянин Александр Мариньоха (33,3%) и ООО “Спецмехстрой 21” (**), которым руководит Руслан Выговский.

Конечные бенефициары “Бориспольгорстоя” - Александр Мариньоха, киевлянин Олег Тимошенко и житель г. Стрый (Львовская обл.) Василий Шомонка. Олег Тимошенко и Василий Шомонка также являются конечными бенефициарами ООО “Спецмехстрой 21”.

Кроме того, Олег Тимошенко и Василий Шомонка - совладельцы ООО “Спецстройинвест-17” (***), который является учредителем ООО “Спецмехстрой 21” и ООО “Строй-Инвест-Индастри” (****).

Конфликт, подобный бориспольскому, недавно случился в Ирпене. Здесь даже было решено создать общественную организацию, которая поможет разморозить стройку семи ЖК в микрорайоне “Благодатный”: “Алфавит”, “Княжий двор”, “Панорамный”, “Панорамный-2”, “Фреш сити”, “Шервуд Парк” и “Южный”.

Застройщиком в Ирпене является ЧП “Билдгруппменеджемент”. Конечным бенефициаром одного из опосредованных соучредителей этого ЧП значится гражданин Азербайджана Сафар Новрузов, проживающий в с. Юшки Кагарлицкого района Киевской обл. В 2017 году СМИ писали, что компании Сафара Новрузова около 12 лет пытаются захватить 4 гектара земли в Феофании, чтобы застроить их.

Читайте: В Ирпене может быть создана общественная организация инвесторов проблемных долгостроев (видео)

* ТОВ “Бориспільміськбуд” (код ЄДРПОУ: 34536374)

** ТОВ “Спецмехбуд 21” (код ЄДРПОУ: 34424723)

*** ТОВ “Спецбудінвест-17” (код ЄДРПОУ: 33157360)

**** ТОВ “Буд-Інвест-Індастрі” (код ЄДРПОУ: 38605032)

Фото: borispol.org.ua

KиевVласть

Константин Гродзинский

Теги: новости киевской области, новости киевщины, митинг, борисполь, инвесторы, долгострой, кинг конг

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.