вівторок, 19 березня 2024 г.

“Объекты социальной инфраструктуры на новых ЖК привлекают инвесторов, но не влияют на повышение цены жилья для конечного покупателя”, - Лаевская

“Объекты социальной инфраструктуры на новых ЖК привлекают инвесторов, но не влияют на повышение цены жилья для конечного покупателя”, - Лаевская

При выборе жилья потенциальный покупатель руководствуется, в первую очередь, критерием стоимости, и только после обращает внимание на такие составляющие жилых комплексов, как энергоэффективность или развитость инфраструктуры. При этом застройщики вынуждены учитывать растущие запросы покупателей и предусматривать на территории жилых комплексов красивый ландшафтный дизайн, прогулочные аллеи с разнообразными декоративными элементами, беседками и фонтанами, качественными и современными детскими и спортивными площадками.

Об этом в ходе пресс-конференции, которая состоялась 6 июля в ЖК “Озерный гай” (Гатное), заявила заместитель коммерческого директора компании “Интергал-Буд” Анна Лаевская.

“Анализ ситуации на рынке показывает, что затраты на благоустройство и создание инфраструктуры скорее уменьшают прибыль застройщика, чем позволяют серьезно повысить цену на объект недвижимости. Конечно, это конкурентное преимущество, но для большинства людей вопрос цены является приоритетным при покупке жилья. Инвесторы хоть и отдают предпочтение объектам с обустроенной инфраструктурой, но платить за социальные инициативы застройщика не готовы ”, - говорит она.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщают в пресс-службе “Интергал-Буд”, создание объектов инфраструктуры обходится застройщику в 10-15 тыс. гривен за кв.м без учета альтернативных затрат - потери потенциальной площади квартир за счет передачи земельных участков под это строительство.

В свою очередь затраты на благоустройство придомовой территории составляют порядка 700-1000 гривен за кв.м, в зависимости от объекта.

“При этом застройщики вынуждены учитывать растущие запросы покупателей и предусматривать на территории жилых комплексов красивый ландшафтный дизайн, прогулочные аллеи с разнообразными декоративными элементами, беседками и фонтанами, качественными и современными детскими и спортивными площадками”, - сообщили в пресс-службе.

Напомним, как ранее сообщала KV, цены на недвижимость в городах-сателлитах Киевской области далеко не всегда зависят от степени развитости инфраструктуры.

Читайте:  Компания “Интергал-Буд” заявила о готовности выделить от 3 до 5 млн грн на реконструкцию усадьбы Терещенко в Киеве

Фото: ozernyi-gatne.com.ua

Виктория Билоус

Теги: новости киева, новости киевской области, застройщик, инфраструктура, жилье, стоимость, Анна Лаевская

понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
20:02
В Ірпені відкрили денний центр підтримки дітей та сімей
19:43
Зеленський зустрівся із членом Сенату Конгресу США Гремом
19:22
“Муніципальна Охорона” провели навчання з відпрацювання дій у разі позаштатної ситуації в столичних закладах освіти
19:05
Ірпінь відвідали представники міжнародної організації ЮНІДО
18:46
9 років тюрми отримав самопроголошений голова Димерської тергромади, який співпрацював з окупантами
18:26
На озері Богатирському було виявлено перевищення норми нафтопродуктів у 3,6 рази, - “Плесо”
18:03
На Київщині пройде лекція-презентація “Історія дайвінгу у Світі та Україні”
17:46
Чеська залізниця запускає новий поїзд до України
17:27
Столичні правоохоронці повідомили про підозру організаторам черговой схеми незаконного виїзду за кордон (фото)
17:05
У Києві спростять порядок встановлення меморіальних дощок
16:45
У Деснянському районі п’яний водій вчинив потрійну ДТП, постраждали двоє водіїв
16:25
Міноборони у лютому заблокувало постачання 264 т неякісних продуктів до військових частин
16:03
Відзавтра, 19 березня, на станції метро “Шулявська” розпочнеться капітальний ремонт ескалатора
Календар подій
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.
Позивний “Тьотя”: за що судитимуть ексгендиректорку столичного КП “Інформатика” Вероніку Малкову
14 березня 2024 г. 09:00
Позивний “Тьотя”: за що судитимуть ексгендиректорку столичного КП “Інформатика” Вероніку Малкову
Столичні правоохоронці завершили слідство відносно ексгендиректорки та діючої заступниці керівника КП “Інформатика” Вероніки Малкової (на колажі). Наразі вона офіційно є обвинуваченою у розповсюдженні даних з вуличних камер відеонагляду, які встановлювалися в Києві за рахунок коштів міського бюджету. За цей злочин посадовиці загрожує до 5 років позбавлення волі, але яким буде кінцевий вердикт Шевченківського райсуду, покаже час. Так, слідчі встановили, що Малкова спільно ще з двома особами, один із яких є її підлеглим, допомагали громадянам, зокрема, встановлювати маршрути переміщення транспортних засобів по місту. Такий процес вони називали “розшуком”, а тодішня очільниця “Інформатики” навіть мала “позивний” – “Тьотя”. При цьому, в КМДА і Київраді, схоже, не поспішають робити свої кроки щодо покарання винних. Малкова повернулася до роботи після відсторонення у березні 2023-го, а ініціатива депутатського корпусу щодо створення спеціальної комісії, яка розслідує такі інциденти, так і не була офіційно запроваджена.