субота, 20 квітня 2024 г.

Неподалеку от природного парка Лысая гора в Киеве может появиться склад опасных отходов

Неподалеку от природного парка Лысая гора в Киеве может появиться склад опасных отходов

В Киеве возле природного парка “Лысая гора” в здании на улице Промышленной, 4 может появится склад отходов I-III класса опасности. В складском помещении планируют хранить гальванический шлам, шлаки содержащие медь, отработанные катализаторы, отходы с пластиком, аккумуляторные батареи и т.п.

Об этом KV стало известно из объявления в Едином реестре оценки воздействия на окружающую среду Министерства экологии и природных ресурсов Украины.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Объявление содержит в себе сообщение от ООО “Экомир рециклинг” (*) о плановой деятельности предприятия, которая подлежит оценке влияния на окружающую среду.

Согласно документу, компания планирует оборудовать склад для хранения опасных отходов в Голосеевском районе Киева по ул. Промышленной, 4.

В складском помещении в 204 м кв. планируют хранить: гальванический шлам (4 тонны), шлаки, в составе которых есть медь (5,3 тонны), отработанные катализаторы (3,4 тонны), отходы с пластиком (5 тонн), шламовые отходы с медью (8 тонн), аккумуляторные батареи (4,3 тонны).

В сообщении сказано, что все отходы принимаются упакованным в соответствии с классом опасности. Отходы I класса опасности принимаются в стальных бочках или контейнерах, отходы II класса – в полиэтиленовых мешках или пластмассовых бочках, отходы III класса – в полиэтиленовых мешках. На складе будут работать 2 человека по 8 часов. Планируется, что отходы будут собирать на складе и дальше передавать на утилизацию специализированным предприятиям.

По данным предприятия, санитарно-защитная зона в 100 метров будет выдержана. Более того, на сайте ведомства говорится, что ни грунт, ни вода, ни воздух от работы склада не пострадают. А работа такого предприятия позволит очистить город от отходов.

Как следует из сообщения, до 12 сентября продлятся общественные обсуждения относительно работы такого склада после чего, если замечаний не будет, министерство согласует работу склада.

Напомним, проблема утилизации опасных отходов в Киеве остается актуальной. Лампы, содержащие ртуть, передаются под ответственность лицензированных Минэкологии предприятий, а отработанные элементы питания складируются на коммунальном предприятии “Киевкоммунсервис”. За 2 года на складах предприятия отработанных батареек стало больше на 50 тонн. За этот же срок было собрано и передано на утилизацию 4 986 ртутьсодержащих ламп.

Читайте: Батарейки в Киеве собирают, но не утилизируют

*ТОВ “Екосвіт рециклінг” (код ЄДРПОУ: 40938220)

Фото: www.segodnya.ua

KиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, экология, лысая гора, опасные отходы, природный парк, склад опасных отходов, экомир рециклинг, влияние на окружающую среду

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.