субота, 20 квітня 2024 г.

Кличко за місяць до виборів дає завідомо нереалістичні обіцянки щодо ремонту моста Патона, - Віктор Таран

Кличко за місяць до виборів дає завідомо нереалістичні обіцянки щодо ремонту моста Патона, - Віктор Таран

Мер Києва Віталій Кличко, на думку політичного експерта та блогера Віктора Тарана, напередодні виборів дає нереалістичні обіцянки щодо ремонту моста Патона. 

Про це KV стало відомо з повідомлення Віктора Тарана у Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Чесно кажучи, особисто у мене до Віталія Кличко останнім часом все більше запитань. Взяти хоча б його недавню обіцянку щодо моста Патона: Кличко заявив, що аварійний шляхопровід почнуть ремонтувати вже найближчим часом і що реконструкція обійдеться в 7 млрд гривень. Дуже своєчасна обіцянка – за місяць до виборів, ага. Примітно, правда в цьому лише одна – що міст справді в аварійному стані, причому настільки, що вже є прямою загрозою для киян, які ним користуються. Що ж стосується решти... Взяти хоча б терміни. Зовсім нещодавно, на початку вересня, "Київавтодор" офіційно заявив, що тільки документацію для початку ремонтних робіт на мосту будуть готувати... два роки! Два роки, Карл! Якщо для Кличка це "найближчим часом", то тут навіть коментувати нічого. Бо фактично мер дав завідомо нереалістичні обіцянки. Чи, може, – обманув?” – задав риторичне питання Віктор Таран.

Він зазначив, що це досить дивно, адже нам показують нібито захмарні рейтинги чинного міського голови, і тоді не зрозуміло, навіщо давати такі дивні обіцянки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Ну і не можна не відзначити другу дивну обіцянку Кличка по мосту Патона – про реконструкцію за 7 млрд. Тут мені приходить на пам’ять у скільки разів зріс бюджет реконструкції, скажімо, Шулявського мосту в порівнянні з початковими планами. Або згадати, як з подачі Кличка Київрада виділяє все нові й нові сотні мільйонів на добудову Подільсько-Воскресенського мосту. Тож можемо навіть влаштувати тоталізатор і робити ставки, у скільки в підсумку обійдеться ремонт моста Патона. І коли він закінчиться. Мій прогноз: 20 млрд гривень, 2025 рік. Якщо, звичайно, міст до тих пір доживе,” – констатував Віктор Таран.

Читайте: Кличко та Комарницький стоять за забудовником, що спотворює Поштову площу, – Віктор Таран

Фото: KV

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новини києва, позиція, реконструкція, вибори, мер, віктор таран, міст патона, віталий кличко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.