п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Инвестирование в строительство на ранних этапах: какие варианты предлагает столичный пригород

Инвестирование в строительство на ранних этапах: какие варианты предлагает столичный пригород

В большинстве городов, являющихся непосредственным пригородом столицы, недвижимость на этапе строительства постепенно становится дефицитом.

Об этом KV стало известно из нового аналитического отчета экспертов проекта ЖК “Лесной квартал”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Аналитики подчеркивают, что при условии приобретения жилья на ранних этапах строительства можно значительно сэкономить.

“При готовности квартиры к въезду потенциальных инвесторов через год средний дисконт составляет приблизительно 10–15%, а при сдаче дома в эксплуатацию через два года возможна экономия 20–25%”, – отмечают авторы документа.

По их словам, анализ был осуществлен на базе оценки предложений более 280 жилых комплексов, находящихся на стадии активных продаж.

“Анализируя ТОП-10 пригородов по количеству ЖК, стоит отметить, что в Борисполе, Ирпене и Петропавловской Борщаговке более половины предложений – это уже готовые, введенные в эксплуатацию дома”, – говорят эксперты.

Они также акцентируют внимание на том, что самый низкий процент (32%) таких предложений в Крюковщине и Софиевской Борщаговке.

Авторы исследования уточняют, что здесь выбор для инвестирования на ранних этапах строительства небольшой, так как половина предложений в данных населенных пунктах вводится в эксплуатацию уже в этом году.

“Самые удачные варианты для инвестирования на ранних стадиях строительства в Броварах. Здесь 14% жилых комплексов планируют достроить в 2020–2022 годах. Соответственно, инвестировать сейчас в такие объекты максимально выгодно. Также можно выделить Бучу, где строительство 25% жилых комплексов планируют закончить в 2019 году и 6% – в 2020–2022 годах”, – рассуждают эксперты проекта ЖК “Лесной квартал”.

Исследование рынка недвижимости в пригороде на предмет наличия предложений на ранних этапах строительства

Напомним, ранее KV уже писала о том, что в городах-сателлитах украинской столицы сегодня в активной продаже находится около трех сотен жилых комплексов. Около 88% предложений позиционируют себя как проекты эконом- и комфорт-класса.

Подробнее: Пригород столицы не балует элитным жильем – результаты исследования

Фото: сайт ЖК “Лесной Квартал”

KиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киевской области, новости компаний, Альянс Новобуд, рынок недвижимости, рынок жилья, инвестирование

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.