пятница, 28 февраля 2020 г.

Євген Мецгер: Укргазбанк виходить в лідери по обслуговуванню підприємців

Євген Мецгер: Укргазбанк виходить в лідери по обслуговуванню підприємців

У 2019 році доступне кредитування для розвитку бізнесу в Укргазбанку отримали понад тисячі клієнтів малих та середніх підприємств. Результат свідчить про успішну реалізацію проекту банку та  IFC щодо трансформації банку у лідери по обслуговуванню сектору малого та середнього бізнесу (МСБ).

Про це KV стало відомо з повідомлення на сайті Укргазбанку.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Ми успішно працюємо над тим, аби Укргазбанк незмінно сприймали як банк, що вирішує проблеми бізнесу та збільшує його економічний результат. А тому впевнені: ключовою є комунікація. З початку 2019 року ми докорінно змінили канали спілкування з клієнтами, впровадивши нові для банку та ринку, покращені підходи у обслуговуванні сегменту малих та середніх підприємств”, – зазначив заступник голови правління Євген Мецгер. 

У 2019 році Укргазбанк запустив дистанційні канали комунікації з клієнтами, в основі яких – швидкість і простота отримання банківського сервісу. Один із них – мікроцентр. Його менеджери консультують клієнтів банку та допомагають у вирішенні нагальних питань, а також продають послуги, заповнюють заявки на кредити, здійснюють первинну обробку клієнтських документів, призначають зустрічі та підтримують зв'язок із відділеннями. 

“Наші бізнес-клієнти хочуть отримувати послуги максимально швидко, самостійно обираючи для цього час, місце і зручний для них спосіб. Зокрема, вони цінують також професійну пораду співробітника банку, який готовий надати допомогу тоді, коли вона конче необхідна. Мікроцентр надає можливість для підприємців користуватися послугами Укргазбанку та керувати своїми фінансами з будь-якого куточка України за допомогою телефону, пошти чи, наприклад, клієнт-банку. Ми потурбувалися про те, аби у кожного нашого клієнта був персональний менеджер і якісне обслуговування”, – додав Мецгер.

Крім того, у 2019 році Укргазбанк впровадив окрему лінійку продуктів для малих та середніх підприємств з низькими відсотковими ставками та вигідними умовами. Наприклад, Welcome-овердрафт та беззаставний кредит на розвиток бізнесу для мікросегменту, що передбачають мінімум часу і документів на прийняття рішення, а також вигідну відсоткову ставку.

Читайте: Кирило Шевченко: Українці спрямували понад 1,3 млрд своїх заощаджень на покращення екології

Раніше KV повідомляла, що міжнародне агенство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг Укргазбанку в іноземній і національній валюті на рівні "В" з прогнозом "позитивний". Рейтинг відповідає поточному суверенному кредитному рейтингу України.

Читайте: Fitch Ratings подтвердило рейтинг Укргазбанка на уровне “B”

Фото: Укргазбанк

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новости киева, новости компаний, кредит, предприниматели, укргазбанк, малый и средний бизнес, кредитование, развитие бизнеса, мсб, банковские продукты, овердрафт

пятница, 28 февраля 2020 г.
20:45
Субботние ярмарки 29 февраля пройдут во всех районах Киева (адреса)
20:26
У столичной школы № 147 коммунальщики установили трех “лежачих полицейских”
20:05
Елена Костенко: ГАСИ способствует сохранению иностранных инвестиций в Украине
20:03
За пять лет количество частных детских садов в Киеве выросло почти в 4 раза
19:46
На ж/д вокзале столицы под прикрытием полиции снова орудуют “этнические банды” (видео)
19:33
Тищенко и Комарницкий - смотрящие по Киеву от Ермака - депутат Киевсовета Антоненко
19:23
Столичные власти планируют ко Дню Киева открыть после капремонта 5 парков
19:05
В Киеве начали ежедневно дезинфицировать салоны общественного транспорта
18:46
Фонд госимущества хочет знать сколько недвижимости в Киеве госорганы сдают в аренду
18:25
У двух киевлян полиция обнаружила арсенал оружия и боеприпасов (фото, видео)
18:03
У столичных властей попросили установить регуляторы отопления в четырех жилых домах Дарницкого района
17:43
Из аэропорта “Борисполь” госпитализировали прилетевшую из Италии украинку с температурой
17:36
“Слуги народа” предлагают наказывать “трешечкой” за неповиновение Раде, а за “отписки” на запросы - штрафовать по-крупному
17:26
В КГГА пройдет фестиваль волонтеров
17:04
Столичные власти назвали семь больниц для госпитализации пациентов в подозрением на коронавирус
16:46
До конца марта на столичной улице Никольско-Ботанической будет ограничено движение
Календарь событий
За “уголовные” демонтажи КП “Киевблагоустройство” придется расплачиваться киевлянам
28 февраля 2020 г. 12:00
За “уголовные” демонтажи КП “Киевблагоустройство” придется расплачиваться киевлянам
Гражданка Людмила Загура обратилась в антикоррупционную комиссию Киевсовета с жалобой на незаконный демонтаж сотрудниками КП “Киевблагоустройство” ее гаража по адресу: ул. Красноткацкая, 16 в Днепровском районе Киева. По словам заявительницы, коммунальщики не только нарушили ее законные права, но и повредили ее автомобиль, а также похитили личное имущество. Антикоррупционная комиссия решила, что пострадавшей нужно компенсировать ущерб, а озвученным фактам должна дать оценку Нацполиция. Отметим, новое руководство КП “Киевблагоустройство” и Департамента благоустройства Киевской горгосадминистрации (КГГА) несправедливо “обиженной” гражданке помогать не стало – возможно, успешно перенимает опыт предшественников.