п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Дарницкая ТЭЦ затеяв реконструкцию на миллиард провела очень интересные торги

Дарницкая ТЭЦ затеяв реконструкцию на миллиард провела очень интересные торги

ООО “Евро-Реконструкция” (Дарницкая ТЭЦ) 16 декабря по результатам тендера заключило соглашение с ООО “Енергомашекология” на закупку оборудования на сумму 1 млрд 16 млн грн.

Об этом KV узнала из сообщения на портале “Наши гроши” с ссылкой на “Вестник государственных закупок”.

Заказано четыре комплекта оборудования золоочистки и еще два комплекта сероочистки. Технику закупают в рамках реконструкции газоочистительного оборудования котлоагрегатов ТП-220 ст.№6,7,8,9. Закупка финансируется из собственных средств “Евро-Реконструкции”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Владелецей запорожской компании “Енергомашекология” (“ЕМЕ”) является Елена Давыдова, директором - Григорий Давыдов.

Фирма входит в консорциум “Энергомашинжиниринг”, основным владельцем которого также является Давыдов. Компания “ЕМЕ” имеет 51,5 тыс грн. уставного капитала, консорциум - 531 тыс грн., ранее тендеров ни один из них не выигрывал. Давыдов также известен как совладелец Запорожского индустриально-механического завода.

Единственным конкурентом запорожцев на торгах было российское ООО “Экотехэнерго”, которое проиграло с разницей в более чем 100 млн гривен.

По данным российского единого госреестра юрлиц (ЕГРЮЛ), эта фирма была основана в мае текущего года и имеет уставный капитал 10 тыс руб (3,6 тыс грн.). Директором записан Владислав Матюшевський, а уставный капитал распределен между фирмой и четырьмя физическими лицами: ООО “Экоинжиниринг” (50%), Олег Балясный (29%), Александр Квашнев (7%), Евгений Колесников (7%), а также Ильяс Харрамов (7%).

В свою очередь “Экоинжиниринг” также основан в мае и с таким же уставным фондом, на 80% принадлежит тому самому победителю тендера ООО “Енергомашекология”, еще 20% записаны на директора Марину Крутову.

Таким образом запорожская фирма-победитель “ЕМЕ” контролирует 40% уставного капитала “Экотехэнерго”, своего единственного конкурента на тендере.

Напомним, ООО “Евро-Реконструкция” является владельцем Дарницкой теплоэлектроцентрали, которая поставляет тепло и горячую воду на промышленные предприятия и жилые массивы Днепровского и Дарницкого районов Киева.

Фирма приобрела ТЭЦ в 2012 году у ОАО “Экостандарт”, заведенного на ряд оффшоров, конечным владельцем которых называли экс-нардепа от НУНС Анатолия Шкрибляка и его бизнес-партнера Олега Яковенко.

В начале января 2011 года ФГИУ продал пакет 34,34% акций “ЭКОСТАНДАРТ” двум иностранным акционерам этой компании - “Introstyle Consult Limited” (Гибралтар) и “Макшелл Ентерпрайзес ЛТД” (Тортола). Теперь эти оффшоры поровну владеют “ЭКОСТАНДАРТ”, по 41,63% каждый.

“Макшелл Ентерпрайзес ЛТД” был соучредителем ООО “Генерация Лимитед” вместе с Инной Бондаренко, женой Степана Гавриша, бывшего первого заместителя секретаря СНБО (2008-2011 гг.), экс-народного депутата (3-4 созыва). Директором этой компании 2008-2013 гг. был Владимир Сандлер.

Владимир Сандлер возглавляет ООО “Евро-Реконструкция”, владельцем которой значится кипрская компания “Азоранде Инвестментс Лимитед”. В апреля 2013 года АМКУ разрешил другой кипрской компании “Файненшиал Инвестмент Групп А-Зевс Лимитед” на приобретение контроля над “Азоранде Инвестментс Лимитед”.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: тендер, реконструкция, торги, дарницкая тэц

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.