п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

“БРСМ-Нафту” обвиняют в уклонении от уплаты налогов в особо крупных размерах

“БРСМ-Нафту” обвиняют в уклонении от уплаты налогов в особо крупных размерах

В отношении скандальной сети заправок открыто новое уголовное производство по факту уклонения от уплаты налогов в особо крупных размерах, а также продажи топлива не надлежащего качества. Следствие уже определило структуры, которые входят в группу "БРСМ-Нафта".  

Об этом KV узнала из информации аналитического агентства "Олигарх". 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В январе 2017 года Государственная фискальная служба (ГФС) открыла уголовное производство №32017100040000001 по признакам преступлений, предусмотренных двумя статьями Уголовного кодекса Украины - ч.3 ст. 212 (уклонение от уплаты налогов в особо крупных размерах) и ч.1 ст. 204 (Незаконное изготовление, хранение, сбыт или транспортировка с целью сбыта подакцизных товаров). 

По информации ГФС, основанием для начала досудебного расследования стало заявление общественной организации "Фонд ликвидации последствий Васильковской трагедии" от 22.12.2016 г. 

Согласно заявления, должностными лицами группы компаний "БРСМ-Нафта" совершаются действия по умышленному уклонению от уплаты налогов в особо крупных размерах. 

"Кроме того, в соответствии с указанным заявлением, осуществляется незаконное изготовление и сбыт горюче-смазочных материалов рядом юридических лиц группы компаний "БРСМ-Нафта", - добавили в ГФС.

Читайте: В Киевской области закрыли половину заправок "БРСМ-Нефть" по подозрению в продажах "бодяги" 

Следствием уже определены структуры, фактически входящие в группу "БРСМ-Нафта": кроме двух одноименных ООО, это также компании "БРСМ", "Нефтетрейд 2015", "Вит", "Макро Пойс Плюс", "Рыбторг Групп", "Азс-Ойл", "Нефтезапад", "Укртрансагро", "Таня", "Оптон", "Дар-С", "Бытремстройматериалы", а также "Стейт Ойл" и "Бел Ойл". 

Как сообщают в ГФС, указанные фирмы, "фактически осуществляя хозяйственную деятельность, не отразили в налоговой отчетности реальный объем проведенных финансово-хозяйственных операций с целью минимизации своих налоговых обязательств перед бюджетом".

Читайте также: Год пожара на БРСМ: ни виновных, ни возмещения ущерба

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: новости киева и киевской области, бензин, гфс, топливо, брсм нафта, уклонение от уплаты налогов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.