четверг, 6 августа 2020 г.

Білоцерківська “Свобода” вимагає від мера ветувати рішення про відсторонення секретаря міськради

Білоцерківська “Свобода” вимагає від мера ветувати рішення про відсторонення секретаря міськради

Не дивлячись на рішення Окружного адмінсуду Києва, яким скасоване рішення міськради Білої Церкви про припинення повноважень Вадима Кошеля (“ВО “Свобода”) на посаді секретаря, 30 липня депутати знов прийняли рішення про його відсторонення. Міська партійна організація вже надіслала очільнику міста вимогу про ветування цього рішення.

Як стало відомо KV, 30 липня 2020 року під час 100-го пленарного засідання Білоцерківської міської ради частина депутатів з голосу внесла та проголосувала проект рішення депутата БМР Олександра Ореховського (фракція “Білоцерківська міська організація Політичної партії “Партія економічного відродження України”) “Про дострокове припинення повноважень секретаря Білоцерківської міської ради”, згідно якого припиняються повноваження секретаря міськради Вадима Кошеля (фракція ВО “Свобода”).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Як заявив сам Кошель на своїй сторінці у Фейсбук, незважаючи на рішення суду про відновлення його на посаді, депутати міської ради продовжують намагатися відсторонити його від виконання обов’язків секретаря.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

"Нехтуючи рішенням суду, вони знову "відсторонили" мене з посади. Чергове незаконне "рішення" міської ради, винесене групою депутатів, прийняте з усіма можливими порушеннями законодавства та регламенту міської ради. Ми, націоналісти, вміємо працювати як у підпіллі, так і на посадах. "Свобода" ніколи не здається! Боротьба триває. Правда на нашому боці", – заявив Вадим Кошель.

“Білоцерківська міська організація ВО "Свобода" виступає категорично проти прийняття завідомо незаконних рішень та вимагає від міського голови ветувати дане рішення та негайно поновити Вадима Кошеля на посаді секретаря міської ради”, – відзначає у фейсбук-публікації міська партійна ланка “Свободи”.


“Відтак, маємо цікаву ситуацію, Біла Церква має 2 секретаря і громада міста виплачуватиме зарплату обом посадовцям. Тепер перед міським головою лягає непросте рішення. Маючи на руках рішення суду, підписати рішення про звільнення секретаря, цим само наразивши себе на кримінальну відповідальність, а з іншого боку депутатський корпус, який не бажає бачити Кошеля секретарем”, – додають у фейсбук-групі “Біла Церква політична”.


Нагадаємо, Кошеля обрали секретарем Білоцерківської міської ради в листопаді 2017 року – майже три роки тому. Його кандидатуру підтримали всі учасники таємного голосування.

Рішенням №4620-83-VII від 15 листопада 2019 року “Про дострокове припинення повноважень та звільнення секретаря Білоцерківської міської ради” депутати Білоцерківської міської ради звільнили Кошеля з посади секретаря. Рішенням №4761-85-VII від 6 грудня 2019 року на дану посаду було призначено Василя Савчука. 

23 липня 2020 року стало відомо рішення Київського окружного адмінсуду щодо дострокового припинення повноважень та звільнення Кошеля. Суд задовольнив позов Кошеля, визнав протиправним та скасував рішення міськради про його звільнення та постановив поновити свободівця на посаді.

Читайте: Секретарем Белоцерковского горсовета избран свободовец Кошель

Фото: “Свобода” Біла Церква

КиевVласть

Владислав Григор’єв

Теги: новости киевской области, киевская область, депутат, позиция, горсовет, дикий, во свобода, сессия горсовета, вадим кошель белая церковь

четверг, 6 августа 2020 г.
14:03
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 7 августа, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
20:26
Из аэропорта “Киев” внутренними рейсами можно вылететь по цифровому паспорту
20:05
Центры занятости в “зеленой зоне” возобновляют личный прием граждан
19:45
Директора Департамента земельных ресурсов КГГА просят уменьшить размер арендной платы для музея Марчука
19:23
При входе в ТРЦ Gulliver установлен аппарат с медицинскими масками
19:05
Более полусотни поливомоечных машин работают в Киеве в связи с жарой (фото, видео)
18:43
Пальчевский: “Ошибка власти – слабые и неподготовленные люди в команде”
18:25
В бучанській школі №2 за 32 млн гривень побудують спортивний блок
18:00
До сентября сессия Киевоблсовета проводиться не будет
17:45
Столичные власти сообщили о повышении на 6,5% интенсивности транспортных потоков
17:24
Первая автономная метеостанция установлена в Чернобыльском заповеднике (фото)
17:03
Полиция задержала устроивших стрельбу в Киеве и Обухове мужчин
16:44
“Укрзализныця” с 7 августа возобновляет продажу 100% мест в региональных поездах
16:23
Нардеп Яременко просит поменять окна в киевской школе № 265
16:04
Жители Дарницкого района Киева просят навести порядок с бетонным блокпостом на Бориспольском шоссе
Календарь событий