середа, 24 квітня 2024 г.

Без воды и интернета: Бровары накрыли коммунальные катаклизмы

Без воды и интернета: Бровары накрыли коммунальные катаклизмы

Бровары в Киевской области накрыли коммунальные катаклизмы. Во-первых, административный центр района остался без доступа к Сети. Во-вторых, в городе "сломался" старый канализационный коллектор, поэтому воды там тоже, соответственно, пока нет.

Об аварии с интернетом KV узнала из сообщения на портале интернет-провайдера “Бровис”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сообщается, что в утром в пятницу, 7 апреля, было повреждено 7 из 9 оптических магистральных кабелей между Броварами и Киевом. 

“В результате пострадали все провайдеры Броваров и района, включая телефонную и мобильную связь.Теперь имеем интернет по резервному каналу (чудом не был поврежден), однако неизвестно, сможем ли обеспечить надлежащее качество. Ориентировочное время начала восстановления основных каналов - 12:00”, - говорится в сообщении интернет-провайдера.

Кроме того, как узнала KV из сообщения мэра Броваров Игоря Сапожко, город на неопределенное время остался без водоснабжения.

“Из-за аварии на центральном канализационном коллекторе, в городе временно было прекращено водоснабжение. Аварийные службы за это время расчистили участок трубы, которая обвалилась. Сейчас давление в сетях увеличивают и водоснабжения восстанавливают. В течение 20-30 минут, в зависимости от района города, вода появится в домах”, - написал Игорь Сапожко.

Авария сложная - произошло три провалы трубы диаметром 800 мм на участке от перекрестка бульвара Независимости и улицы Петлюры до улицы Металлургов - ближайшие дни возможны частичные отключения водоснабжения, поэтому обязательно должен быть минимальный запас питьевой и технической воды.

На сегодняшний день создан специальный штаб по ликвидации аварии. Состояние существующей трубы, срок эксплуатации которой уже более 40 лет, не позволяет проводить санацию или ремонт. Поэтому вместе со специалистами выбрали единственный вариант - решили прокладывать параллельно существующей сети новый коллектор.

Читайте также: На ремонт Броварского путепровода не хватило денег (видео)

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: новости киевской области, авария, бровары, интернет, сапожко, канализационный коллектор, провайдер

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.