п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Андрей Странников скопом “похоронил” работу за 2017 год рабочих групп при бюджетной комиссии

Андрей Странников скопом “похоронил” работу за 2017 год рабочих групп при бюджетной комиссии

Киевляне никогда не узнают: сколько рабочих групп на протяжении минувшего года создавалось бюджетной комиссией Киевсовета, какие вопросы они изучали, к каким выводам приходили и какие решения нарабатывали.

Об этом KV стало известно в ходе сегодняшнего заседания комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития.

Глава комиссии Андрей Странников (фракция “Солидарность”, на фото) “с голоса” внес в повестку заседания вопрос “о работе рабочих групп при этой комиссии в 2017 году”.

Он заявил, что в минувшем году было создано большое колличество рабочих групп многие из которых “потеряли актуальность”.

“У меня есть предложение. Поскольку у нас начался новый год - считать работу рабочих групп, созданных до 31 декабря 2017 года оконченной и остановить их деятельность”, - сообщил Странников.

Такую “инициативу” без обсуждений поддержали 11 членов бюджетной комиссии.

Отметим, при бюджетной комиссии Киевсовета в минувшем году были созданы, вероятно, сотни рабочих групп с целью изучения спорных вопросов, связанных с деньгами: использованием коммунального имущества, бюджетных средств, определения компенсаций частным компаниям и пр. По логике, результаты работы этих групп должны рассматриваться этой комиссией с целью наработки отдельных решений или информирования киевлян по тем или иным вопросам. Однако, на деле, за редким исключением, этого не происходило: результаты их работы открыто не обсуждались и протоколы их заседаний в свободном доступе не появлялись.  

Напомним, в октябре 2017 года на бюджетной комиссии Киевсовета рассматривали информацию о том, что из-за несвоевременного продления и непродления договоров аренды коммунального имущества со стороны столичных райгосадминистраций (РГА), у киевлян было украдено более 300 млн гривен.

В итоге, при комиссии для изучения этого вопроса была создана рабочая группа. Странников в числе прочего сегодня позаботился и о том, чтобы о результатах изучения этого вопроса никто не узнал.

Читайте: Главы столичных РГА наживаются на имуществе киевлян

Фото: коллаж KV

KиевVласть

Светлана Головина

Теги: новости киева, киевсовет, андрей странников, бюджетная комиссия, рабочая группа

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.