вівторок, 16 квітня 2024 г.

Алла Шлапак требует от руководства Печерской РГА укрепить подпорную стену на улице Киквидзе

Алла Шлапак требует от руководства Печерской РГА укрепить подпорную стену на улице Киквидзе

Эксперты подтверждают, что подпорная стена на оползнеопасном участке Печерского района, по ул. Киквидзе находится в аварийном состоянии. Она сильно деформирована и, если проблему не решить, велика вероятность полного разрушения стены, что впоследствии может вызвать экологическую катастрофу. В КГГА с доводами экспертов согласны, но решать проблему обязали руководство Печерского района.

Об этом идет речь в материале KV "Они на море. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (26-30 июня 2017 года)“.

Депутат Киевсовета Алла Шлапак (фракция “Единство”) призвала главу Печерской РГА Сергея Мартынчука незамедлительно решить проблему с разрушением подпорной стены Печерского склона.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщает депутат, к ней обратились киевляне, обеспокоенные тем, что подпорная стена, которая расположена по адресу ул.Киквидзе, 25, сильно деформирована и находится в аварийном состоянии. Объект не только угрожает жизни людей, но и может стать причиной экологической катастрофы.

Читайте: Столичные власти пообещали укрепить склон на Печерске после оползня

В связи с ситуацией депутат неоднократно обращалась к и.о. директора Департамента жилищно-коммунального хозяйства КГГА Ивану Пастухову, директору Департамента городского благоустройства и сохранения природной среды Андрею Фищуку и главе Печерской РГА Сергею Мартынчуку.

Во всех инстанциях подтвердили: подпорная стена находится в неудовлетворительном состоянии, и вопрос о ее реконструкции должен решаться комиссией по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций Печерского района. Алла Шлапак просит Сергея Мартынчука пригласить ее для участия в заседании указанной комиссии.

Напомним, весной этого года в столичной мэрии сообщили, что в Киеве насчитывается приблизительно 100 оползнеопасных участков, и на 40-ка из них работы нужно выполнять в первую очередь. Уже из последнего списка выделили 11 наиболее аварийных объектов, на которые были выделены средства. Объекта по ул. Киквидзе, 25 в списке не оказалось.

Подробнее: В КГГА обещают максимально снизить опасность оползней на 11 аварийных участках

Тогда же Киевсовет утвердил список природоохранных мероприятий, в числе которых были и противооползневые работы.

Читайте: КГГА в 2017 году потратит на природоохранные мероприятия 82,2 млн гривен

Фото: Сегодня (оползень на ул. Киквидзе, 43)

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, рейтинг, алла шлапак, опасность, аварийное состояние, оползень, улица Киквидзе, подпорная стена, деформация, 25

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.