Территория разума

Олександр Присяжнюк

У Китаї почали популяризувати українські продукти

20 апреля 2017 г. 10:30

Олександр Присяжнюк Народний депутат України

 Не так давно за підтримки Посольства України в Китаї та Асоціації імпортерів продуктів харчування разом із консалтинго-логістичною компанією Fialan в КНР вийшов друком спеціальний номер журналу «Food to China», присвячений продуктам харчування українського виробництва. Така ініціатива має на меті привернути увагу китайських партнерів до українських товарів, а також розширити їхнє уявлення про можливості співпраці з Україною.

Основними українськими товарами продовольства, які можуть бути експортовані до КНР, є соняшникова олія, борошно, цукор та кондитерські вироби. Втім, китайська сторона активно цікавиться й іншими продуктами харчування, виробленими в Україні, адже наша продукція є досить смачною, якісною та відносно недорогою.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Водночас слід зазначити, що для активізації українсько-китайських торговельних відносин необхідно вирішити низку технічних та логістичних питань. Зокрема, потрібно узгодити санітарні та фітосанітарні вимоги, що висуває китайська сторона до іноземних продуктів харчування. Також недостатніми є й потужності нинішнього логістичного комплексу. Тому концентрація зусиль у напрямку вирішення питань, які гальмують ділові відносини між нашими країнами, має стати одним із пріоритетів українсько-китайського діалогу. Така робота має далекосяжні перспективи та, переконаний, гарантує в подальшому успішну та довготривалу співпрацю.

Олександр Присяжнюк, народний депутат України

Джерело

КиевVласть