вторник, 17 октября 2017 г.
У Китаї почали популяризувати українські продукти

У Китаї почали популяризувати українські продукти

20 апреля 2017 г. 10:30

Олександр Присяжнюк

Народний депутат України

 Не так давно за підтримки Посольства України в Китаї та Асоціації імпортерів продуктів харчування разом із консалтинго-логістичною компанією Fialan в КНР вийшов друком спеціальний номер журналу «Food to China», присвячений продуктам харчування українського виробництва. Така ініціатива має на меті привернути увагу китайських партнерів до українських товарів, а також розширити їхнє уявлення про можливості співпраці з Україною.

Основними українськими товарами продовольства, які можуть бути експортовані до КНР, є соняшникова олія, борошно, цукор та кондитерські вироби. Втім, китайська сторона активно цікавиться й іншими продуктами харчування, виробленими в Україні, адже наша продукція є досить смачною, якісною та відносно недорогою.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Водночас слід зазначити, що для активізації українсько-китайських торговельних відносин необхідно вирішити низку технічних та логістичних питань. Зокрема, потрібно узгодити санітарні та фітосанітарні вимоги, що висуває китайська сторона до іноземних продуктів харчування. Також недостатніми є й потужності нинішнього логістичного комплексу. Тому концентрація зусиль у напрямку вирішення питань, які гальмують ділові відносини між нашими країнами, має стати одним із пріоритетів українсько-китайського діалогу. Така робота має далекосяжні перспективи та, переконаний, гарантує в подальшому успішну та довготривалу співпрацю.

Олександр Присяжнюк, народний депутат України

Джерело

КиевVласть

вторник, 17 октября 2017 г.
20:51
Завтра в пяти районах Киева пройдут сельхозярмарки (адреса)
20:34
В Днепровском районе украли сразу 11 чугунных решеток водостоков
20:19
Столичная полиция два часа искала “пропавший” автомобиль нардепа
20:03
В ТРЦ Gulliver открыли магазин немецкого бренда женской одежды
19:42
Верховная Рада закрыта, вокруг вырос палаточный городок (фото)
19:28
Село Чайки - единственная в Украине площадка с полностью готовой инженерной инфраструктурой, - управляющий собственник “Омокс” Кулагин
19:05
Кличко намерен в 2022 году соединить проспект Науки и Столичное шоссе за 935 млн гривен
18:46
В центре Киева под землю ушел кусок асфальта (фото)
18:27
До конца 2017 года на Русановскую набережную потратят очередные 8,7 млн гривен
18:05
В “Киевгазе” рассказали, как получить консультацию по начислениям и установке оборудования
17:47
Ремонт Пешеходного моста на Труханов остров обойдется в 9 млн грн, - КГГА (фото)
17:26
В Белой Церкви за рулем задержали нетрезвую судью без водительских прав (фото)
17:12
Под Верховной Радой произошли столкновения: есть пострадавшие (фото, видео)
16:45
В Киеве открыли экстремальную трассу длиной в полкилометра (фото, видео)
16:25
Жителей Киева предупредили об отключении воды (график)
16:05
В Киевсовете согласовали изменения в программу "Молодежь и спорт"
Календарь событий
Київщина vs. Львівщина: про що кажуть декларації очільників облдержадміністрацій?
17 октября 2017 г. 14:55

Децентралізація стала одним з найважлівіших векторів реформування сучасної України. Як зазначалося у відповідному урядовому розпорядженні, кінцевою метою мало стати створення ефективної системи влади, де місцеве самоврядування гратиме більшу роль, ніж це було до Революції Гідності.

Ледь не найважливішим пунктом фігурував перерозподіл коштів, що закладаються у державному та місцевих бюджетах, до якого також входила можливість керування податковими ставками на місцях.

Як наслідок, місцеве самоврядування в ідеалі мало б отримати можливість керувати більшими коштами, ніж раніше. При цьому не варто забувати, що більші кошти на місцях потребують підвищення громадського контролю за їх витрачанням...

Мы - как страна - живы только благодаря самодостаточным людям
17 октября 2017 г. 10:00

Всегда знал, что взаимоотношения самодостаточных людей, во внешнем мире, портятся из-за завышенных самооценок сторон, или одной стороны. 

Нельзя упускать из виду и то, что самодостаточные люди всегда находятся под пристальным вниманием мошенников и силовых структур. Причём внимание мошенников и силовиков основано на одной и той же причине - тяга к чужим активам или деньгам, чаще всего получаемых ими за "снятие" ими же созданных проблем.

Проблемы создаются тоже за деньги все тех же самодостаточных людей, для которых придумываются угрозы и конфликты, созданные их же не самодостаточным окружением, под руководством все тех же мошенников и силовиков.