субота, 20 квітня 2024 г.
Очевидне-неймовірне від Кличка на прикладі паркувального простору

Очевидне-неймовірне від Кличка на прикладі паркувального простору

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

За моїми підрахунками, які також збігаються з підрахунками інших експертів, кияни через комунальне підприємство (КП) “Київтранспарксервіс” в цьому році недоотримають 150-200 млн гривень - у вигляді доходів цього КП, яке воно не отримає.

Проте питання не в парковках, а в системі прийняття рішень. Очевидне тут - несприйняття у підлеглих Віталія Кличка очевидних речей. А неймовірне в тому, що треба зробити ці самі очевидні речі.

Паркувальна діяльність проста сама по собі. Паркувальник – не хірург за операційним столом. Директор паркувальників – не нобелівський лауреат за побудову динамічних N-мірних балансових моделей з прийняття управлінських рішень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Київські парковки - найпростіший рівень для прийняття управлінських рішень. Управляти паркувальним простором – означає не красти і наповнювати бюджет Києва, бюджет киян. І ще - повернути парковки до комунальної власності.

Віталію Кличку теж треба прийняти просте рішення – давати обкрадати киян чи не давати.

Він раб обставин і приймає рішення упереджено, надаючи перевагу розгулу корупції, розвалу комунальної власності та елементарному обкраданню киян?

Чи він вольова людина, спортсмен і, як чиновник високого рівня, надасть пріоритет і наведенню порядку, збільшенню наповнення бюджету і, як наслідок збільшення виконання соціальних функцій – рятуванню життя киян? Бо недоотримані бюджетом гроші – це втрачене чиєсь життя.

Віталію Кличку треба визначитися – він дає добро на продовження грабування Києва чи якраз саме з цього питання дає всім зрозуміти про свою самостійність і ефективність в прийнятті рішень.

Читайте: Выбор Кличко: парковки для киевлян или коррупционерам на карман

Рік заступника голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Дмитра Давтяна та в.о. директора “Київтранспарксервісу” Олександра Німаса не відзначився нічим корисним для киян. Як загалом і робота інших керівників-підлеглих Кличка.

За рік не закладено ніякого підґрунтя для формування прозорої роботи “Київтранспарксервісу”, спрямованої на якісне надання послуг та поповнення бюджету.

Імітація бурхливої діяльності з організації паркувального простору в центральній частині міста (інспектори, нові паркомати, нове програмне забезпечення) – це можливість заробити на 100 мільйонах гривень свій корупційний інтерес.

А головне - це дає можливість відволікти увагу від нічного паркувального простору, який переданий в приватні (свої) руки і обіг якого сягає 600 тис. гривень на добу.

Читайте: Парковочная импотенция: Киевсовет лишь пролонгировал очередной меморандум о намерениях

Ані Давтян, ані Німас, ані директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов не збираються повертати нічний паркувальний простір до комунальної власності. Бо в тіні він приносить сотні мільйонів нелегальних доходів.

Вінцем корупції Давтяна і Німаса став лист-відповідь депутату Київради Олександру Пабату про те, що для нього, як представника власника КП “Київтранспарксервіс”, інформація про діяльність цього КП є комерційною таємницею!

Тобто, те що робить керівництво комунального підприємства не повинні навіть знати власники самого підприємства – кияни і депутати Київради, як представники столичної громади.

Думаю, було б логічним підняти депутатам питання по Німасу і Давтяну в сесійному залі Київради. І дати зрозуміти Кличку, хто в домі господар, та напряму визначитися з керівництвом КП “Київтранспарксервіс” депутатам - представникам власника цього підприємства. А власником цього, як і інших комунальних підприємств є кияни - і ніхто інший.

А поки що, вже більше року ми маємо очікування неймовірних результатів від початку дії механізму відповідальності за неправильне паркування, а в результаті маємо очевидний програш Києва і киян. І так в усьому, підлеглі кормлять Кличка то неймовірними можливостями американців, німців та китайців, то неймовірними можливостями вірмен, греків та євреїв з їх фондами та банками. А в результаті у Кличка буде програшна ситуація і пограбований інвесторами Київ.

Читайте: Густелев демонстрирует всем киевлянам и политикам, что Кличко - не компетентен

Роман Головин, кандидат наук по государственному управлению

KиевVласть

Теги: новости киева, виталий кличко, коррупция, дмитрий давтян, киевтранспарксервис, сергей симонов, александр нимас

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.