субота, 20 квітня 2024 г.
На що витрачаються наші з вами платежі за опалення

На що витрачаються наші з вами платежі за опалення

Максим Запаскін

Депутат Киевоблради, фракція "Свобода"

Учора брав участь у роботі Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Одним із питань в порядку денному стояв розгляд стану підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року. Від Білої Церкви звітував заступник Білоцерківського міського голови Гнатюк Валерій Володимирович.

Та інформацію, яку я почув та побачив, викликала у мене просто шок. Що ж, тепер Ваша черга бути шокованими.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Отже, загальний борг Київської області за спожитий природний газ, з урахуванням боргів минулих років, станом на 08.08.2018 року, становить 724,8 млн грн., у тому числі за 2018 рік – 429 млн грн.

Серед них найбільшим боржником є… КП БМР Білоцерківтепломережа, загальний борг цього комунального підприємства складає 326,8 млн гривень. Тобто більше половини усієї обласної заборгованості за природний газ! При цьому лише за 2018 рік перед НАК Нафтогаз утворився борг у розмірі 228 млн гривень! Отже, КП БМР Білоцерківтепломережа не зробила жодного платежу у 2018 році постачальникам природного газу, внаслідок чого рівень розрахунків за газ у 2018 році складає аж 0%!

Питання: а куди поділись ті кошти, які ми з вами регулярно сплачуємо за опалення?

Не сприймаю аргументи Гнатюка про те, що такий борг накопичувався протягом певного часу, адже сума за 2018 рік – 228 млн грн. сумно вражає! Не сприймаю аргументи стосовно втрат від економічно необґрунтованого тарифу – вибачте, але ціни на опалення зростають кожного року, ми це відчуваємо по рахункам, які щомісячно отримуємо. І враження таке, що ріст відбувається у геометричній прогресії, плюс пільги та субсидії, які можливо із затримкою, але у повному обсязі “капають” на рахунки Білоцерківтепломережи, плюс безповоротна фінансова допомога у розмірі 8 млн гривень, яка була виділена Білоцерківською міською радою – невже цього не достатньо? А ось, як з'ясувалось – ні, не достатньо.

Отже маємо перед початком опалювального сезону 2018/2019 “вишеньку” на торті – необхідність оплати 200 млн гривень для отримання номінацій (або лімітів) на природний газ, інакше – котельні Білої Церкви залишаться без газу, а населення без тепла.


200 мільйонів гривень, Карл! Яких немає у Білоцерківтепломережи (не питайте куди ділися наші гроші). Яких немає в області – тому, що виконання бюджету як обласного, так і державного на межі провалу. Не впевнений, що такі кошти знайде міський голова (адже плитка, дороги і мости є надзвичайно дорогими “іграшки”). І скоріш за все, у цьому “харчовому ланцюжку”, ми з вами залишаємось крайніми, а отже скоріш за все, платити за весь цій цирк доведеться простим білоцерківцям…. Якщо не згодні - комісія "по автономці" вже нібито запрацювала.

Максим Запаскін, депутат Киевоблради, фракція "Свобода"

KиевVласть

Теги: отопление, долг, тариф, Максим Запаскин, платежи, білоцерківтепломережа

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.