Территория разума

Ігор Левін

Кругом Києва знищують ліс

20 марта 2017 г. 14:43

Ігор Левін Голова ГС «Громада Щасливого»

Як стало відомо, без обговорювань з громадою, без розгляду на сесії та земельної комісії, тобто одно особо, скандально відомий голова Щасливської сільської ради Бориспільського району М.Ф. Шмаюн, знову безоплатно наділив «своїх друзів» 56 гектарами лісових угідь.

Ця лісова ділянка граничить з межами лісу Дарницького району міста Києва. Це вже не перший злочин голови Щасливської сільської ради М.Ф. Шмаюна.

За два роки ГС «Громада Щасливого» розслідувала та розкрила сотню кримінальних справ цього шахрая. Проти нього з 2015 року по теперішній час було відкрито 11 кримінальних проваджень. Основні з них це -зловживання владою та службовим становищем, підробка документів, незаконне збагачення (згідно його декларації) та інші.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

Ми не одноразово зверталися до Президента України, Міністра МВС Авакова, ГПУ, СБУ та інших.

Всі наші колективні звернення спускалися знову до Бориспільського району (і їх клали на полку). Бездіяльність правоохоронних органів та гілок влади привело до того, що за 2 роки були знищені сотні гектарів лісу, вкрадених у громади сотні гектарів землі, територію школи, лікарні. За це все громада не отримала жодної копійки, бо це було їм безоплатно роздано.

Все, що зараз відбувається в країні, крім бандитизму нічим зараз не назвеш.

Під гаслами війни ця нечисть грабує країну і народ. Зараз ми бачимо, що правоохоронні органи, прокуратура та СБУ лише «кришує» чиновників-крадіїв. Якщо знов влада не відреагує, то місцеві мешканці погрожують вчинить самосуд. Такі злочинні дії ми повинні негайно зупинить. Злодії повинні сидіти в тюрмі!

Ігор Левін, Голова ГС «Громада Щасливого»

КиевVласть

Теги: Ігор Левін, громада Щасливого, Микола Шмаюн, кримінал, знищення лісу