п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Общественные обсуждения в КГГА превратились в лекцию о пирамидах и монументах (+видео)

Общественные обсуждения в КГГА превратились в лекцию о пирамидах и монументах (+видео)

Во  вторник, 29 сентября, в столичном Департаменте градостроительства и архитектуры прошло четвертое, последнее общественное обсуждение на тему обустройства центра столицы и избавления от коммунистических символов. Однако, вместо обсуждения вопроса может ли на Бессарабской площади появиться статуя Божьей Матери, активистам предложили послушать лекцию о монументах и пирамидах.

Мероприятие стартовало почти вовремя, поначалу в КГГА решили продемонстрировать присутствующим сложную блок-схему задач, стоящих перед экспертным советом по определению художественной ценности объектов. Присутствовавшие в основном дожидались, когда же, наконец, начнутся те самые "обсуждения", то есть обмен мнениями.

Но, вопреки ожиданиям, сотрудница Департамента Анна Бондарь, выступавшая в роли ведущей, объявила бесплатную лекцию.

Для зала это был неожиданный поворот. Ведущая объяснила: поскольку запланированная лекция об истории Бессарабской площади переносится, сегодня будет другая, не менее интересная.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Репортеры отчитываются: ознаменовав начало лекции, на экране появился слайд с изображением египетской пирамиды. Начав свой рассказ, женщина-лектор начала объяснять взрослым людям, чем "памятник" отличается от "монумента", и что такое "монументальный"…

В зале начался ропот: “при чем тут пирамиды?". В дискуссию вступили Народная артистка Украины Раиса Недашковская и известный активист Иван Яворский.

Организаторы в ответ на возмущение людей уверяли: о лекции они сообщили заранее на многочисленных страницах в Facebook. Тем не менее, на сайте КГГА все-таки шла речь об общественных обсуждениях и то, что люди хотели говорить, а не слушать, но им упорно запрещали, вылилось в своеобразный демарш. Отчаявшись что-либо доказать, присутствующие встали и начали читать молитву "Отче наш".

Читайте также: Аваков внес залог за подозреваемого в покушении на него комбата Андрея Янголенко

По материалам: Обозреватель

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, общественные слушания, бессарабка, пирамида, статуя Божьей Матери

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.